Dış cephe engelli asansörü

Dış cephe engelli asansörü

Bina dışı asansör fiyatları ve dış cephe asansör fiyatları bina dışarısında kullanılan ekonomik maliyetli bir diğer adı balkon asansörü olarak da bilinen asansörlerdir. Genellikle balkonların kenarında kullanımı olmaktadır. Dilediğiniz gibi merdiven kenarında da kullanabilirsiniz.

  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  Bina Dışı Asansör Fiyatları

  En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
  Bina dışı Asansör fiyatları 70.000 TL 190.000 TL
  Kafesli Fiyat 80.000 TL 230.000 TL
  Kabinli Fiyat 90.000 TL 250.000 TL
  Çelik Kabinli Fiyatları 130.000 TL 300.000 TL

  Bina dışında kullanılan asansörler ile bina asansör fiyatları arasında farklılıklar vardır.

  Dışarıdan asansör fiyatları

  Genellikle binaların dışarısında kullanıldığın dan dış cephe asansör olarak ta bilinen asansör modellerindendir. Bina dışarısından binaya monte edilir. Binaların merdiven kenarlarına balkon kenarlarına, her türlü yapıdan destek alacak şekilde monte edilir. Kullanımı diğer asansörler gibi rahat ve güvenlidir. Asansörlerde emniyet, hortum patlama valfi, elektrik kesintisinde manuel indirme, acil durdurma butonları bulunmaktadır. Bu sayede seyir halinde tamamen güvenli bir şekilde çalışmaktadır.

  Bina dışı asansörler, dış cephelere uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede yağmur, dolu, güneş gibi doğa olaylarına maruz kalıp aşınma ve tahriş gibi olaylara maruz kaldığında hasarlanması minumuma indirgenmektedir.

  Dış cephede çalışmasından dolayı elektrik aksamları gizlenmektedir. Bu şekilde kirli görünümü minumum hale getirmekteyiz. Daha önce yaptığımız çalışmalara göz atabilir istediğiniz model ile ilgili bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

  Dış cephe asansörü fiyat

  Dış cephe asansörü fiyat, dış cephelerde kullanılan asansörlerin fiyatları ve modelleri yukarıda belirttik. Ayrıyetten de istediğiniz model ve ölçüler de Dış cephe asansörü fiyatları‘da almak için teklif formunu eksiksiz doldurarak talep edebilirsiniz. En kısa sürede verilen bilgiler doğrultusunda fiyat bilgisi ile sizinle iletişime geçeceğiz.

  Dış cephelerde bulunan asansörler evlerin Güney, Kuzey, Doğu veya Batı tarafında kullanılabilir. Ev kenarında bulunan bina dışarısında olarak kullanılabilirliğe uygundur. Bu asansör modelleri dış cephe ev asansör olarak da tabir edilir ve fiyatları diğer asansörlere göre daha uygundur. Binaya dışarıdan sabitlenerek asansör yapılması durumunda fiyat olarak diğer asansörlere göre daha ucuz maliyetlidir.

  Binaya veya yapıya dışarıdan yapılan asansör yapılması sırasında fiyatları tamamen asansör ölçüsüne bağlıdır. 1 kişilik ile 5 kişilik asansör fiyatı aynı olamaz bu şekilde düşünebilirsiniz. Binaya dışarıdan asansör yapılması fiyatları bilgisini teklif formunu doldurarak ücretsiz alabilirsiniz.

  Dış cephe ev asansörü modelleri fiyatları

  Bina ve yapıların dış cephelerinde kullanılan asansör modellerini yukarıdaki ürünlerimizden inceleyebilirsiniz. Dış cephe ve iç cephelerde kullanılan asansörler aynı yapıya sahiptir. Çalışma sistemleri ve kullanılan malzemeler aynı yapıdadır. Asansörün sadece kullanılan alana göre muhafaza alanı ve kullanılan malzemeler farklıdır. Mesela dışarıda bulunan asansörlerin etrafı paslanmaz malzemeden veya kalın şeffaf plastik, cam gibi dış etkenlere dayanıklı malzeme kullanılmalıdır.

  Özellikleri

  • Ekonomik
  • Kaliteli uzun yıllar çalışır
  • Portatif Lüx görünümlere sahip
  • Dış etkenlere karşı dayanıklıdır
  • kullanılan ortama hoş hava katar
  • elektrik kesintisinde manuel iniş sağlar
  • düşme engelleme
  • hortum patlama valfi
  • istenilen kişi sayısına kadar imalat yapılabilir
  • istenilen kaldırma kapasitesi kadar imalat yapılabilir

  Ürün Çeşitlerimiz

  Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük Platformu – Hidrolik Engelli Asansörü – Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Araç Platformu – Hidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü  – Yük Platformu

  Referanslarımız

  Ürünlerimiz tamamen hidrolik sistem ile çalışmaktadır. Halat kopma, elektrik gitme gibi sorunlarla uğraşmazsınız. Elektrikler gittiğinde kabin içerisinde maruz kalmazsınız. Manuel indirme sistemi sayesinde otomatik olarak kolaylıkla aşağıya indirebilirsiniz. Asansör aşağı iniş hareketinde elektrik tüketimini minimuma indirir bu yüzden kullanım sırasında tasarruf sağlar. Bina asansör ürünleri fiyatları, durak sayısına göre 2021 yılı içerisindeki değişiklik gösterebilmektedir. Hidrolik sistem Dış cephe engelli asansörü ürünlerimize buradan inceleyebilirsiniz.

  dış cephe yük asansörü  –  iç cephe yük asansörüdışarıdan asansör

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir