Dubleks Ev İçin Asansör – Dubleks Asansör

Dubleks Ev İçin Asansör – Dubleks Asansör

Dubleks Ev İçin Asansör uygulamalarına birçok farklı nedene bağlı olarak ihtiyaç duyulabilir. Özellikle yaşlı ve engellilerin çok katlı evlerde yaşamalarının kolaylaştırılması ve fiziksel zorluk yaşayanlar için de asansör tercihleri ile üst kattaki odalara erişimlerinin kolaylaştırılması sağlanmaktadır.

Ev içi asansör tasarımlarının günümüzde teknik açıdan kusursuz hale gelmesi ve birçok yönden beklentileri de karşılıyor olması sayesinde dubleks evler için asansör uygulamaları yaygın olarak tercih edilmeye başlamıştır. Dubleks ev için asansör uygulamasına başvurulacak alanın da uygunluğu sağlanmalıdır.

Dubleks Ev İçin Asansör Modelleri

Dublex ev asansörü modelleri asansör kullanım amacına ve yapılacak alana göre farklılık göstermektedir. Modüler yapısı ile şaftlı veya şaftsız dubleks veya villa tipi diğer benzer alanlarda kullanılmak üzere üretilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre uygun şekilde üretilerek özel olarak tasarlanabilir. Kişilerin ev içinde kolaylık elde etmelerini sağlayan asansörler iki katlı veya daha yüksek katlı binalar için işlevsel özellikle sunmaktadır. Dubleks asansörleri tercihlerine alana göre uygun modelin belirlenmesi gerekecektir.

Dubleks Asansörü

Müstakil ev asansörleri iki katlı dubleks yapılarda ev içi erişimin kolaylaştırılması açısından fayda sağlamaktadır. Bu yönden birçok farklı kullanım avantajlarında sahiptir. Özellikle evde yaşayan yaşlı veya engelli bireylerin rahatça ev içinde hareket etmelerinde de bu tip yapılar hayati önem taşımaktadır. Öte yandan merdivenlerden dolayı ortaya çıkacak birçok riskten de bu kişilerin korunması sağlanacaktır. Yapılarda asansör uygulamalarının iç mekana uygun biçimde yapılması son derece önemlidir. Bu kapsamda tercih edilecek asansörlerin temel özellikleri ve tasarımları öne çıkmaktadır. Aynı zamanda söz konusu unsurlar fiyatların da belirlenmesinde etkili olan temel unsur olarak değerlendirilmektedir.

Dubleks Ev İçin Asansör Fiyatları

Ev içi asansör fiyat listesi üretici firma, asansör modelleri ve uygulama detaylarına göre değişecektir. Piyasa koşullarının da etkili olduğu fiyatlandırma politikaları kapsamında bu tür asansör hizmetlerinden yararlanmak isteyenler için ortalama olarak 50.000 TL – 150.000 TL arasında bir fiyat belirlenebilir. Dubleks ev asansör için bu fiyatlardan daha düşük veya daha yüksek ücretlerin hesaplanması da mümkündür.

    Hızlı Teklif Al

    (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

    Bu tip asansörler evin durumuna göre ve dizaynına göre tasarlanmalıdır. En düzenine ve evin içerisinde güzel görünmesi için aynı tip konsept uygulanması gerekmektedir. Dilerseniz istediğiniz renk ve tipte imalatı yapılabilmektedir. Modelleri ve fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz. Size uygun fiyat teklifleri alın. Homelift olarak da geçen bu asansör modelleri engelliler içinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Villa asansörü Panoramik Engelli lifti

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir