Portatif balkon asansörü

Portatif balkon asansörü

Balkon asansörü fiyatları, Portatif balkon asansörü, Balkon yük asansörü kullanım alanları adından da anlaşılacağı gibi balkonların kenarlarına kurulumu yapan asansör modellerinden biridir. Balkon asansörleri portatif görünümleri sayesinde dışarıdan bakıldığında göze kötü gelmez hatta bina dizaynına göre asansör imalatlarımız sayesinde binanızın bir parçası olarak bile andırabilmekte’dir.

Portatif balkon asansörleri sayesinde balkonlarınız dan evinize giriş yapabilir veya evinizin, villanızın balkonundan evinize koli, eşya gibi malzemeleri de rahatlıkla taşıma yapabilirsiniz.

Balkon asansörleri genellikle yük veya eşya taşıma amaçları ile dizayn edilmektedir. Fakat engelli vatandaşlarımız için özel olarak kabin ve kabin içerisinden kontrole sahip kabinler ile engelli vatandaşlarımıza kullanıma sunulmaktadır. Engelli balkon asansörü olarak imalatımız sayesinde engelli bireyler kumanda butonlarına rahatlıkla ulaşabilir ve seyehat edebilir. Ayrıyetten de engelli vatandaşlarımızın kabin içerisine rahatlıkla girip çıkabilmeleri için kabin önlerine onlara daha kolaylık olması için kabin hizasına denk hafif eğimli rampalar eklenebilmektedir.

Balkon asansörü Güvenliği

Güçlü güvenlik sistemi sayesinde balkon asansörlerine sizlerden başkası müdahale edemez.

Portatif balkon asansörü fiyatları

Portatif balkon asansörü fiyatları balkon boyunuza göre ve/veya asansör ölçülerinize göre değişmektedir. Kesin ve net balkon asansörü fiyatını öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilir veya Teklif Formumuzu doldurabilirsiniz.


  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  Küçük Balkon asansörü, ürünlerimiz ölçülerinden de anlaşılacağı gibi boyutları nedeniyle fazla yer kaplamaz ve balkonunuzu işgal etmez. İstediğiniz ölçülerde tasarlayarak imal edildiğinden genişlik ve açıları küçüktür. Küçük balkon asansörü içerisine tekerlekli sandalye rahatlıkla sığabilmektedir.

  portatif balkon asansörü, Hidrolik engelli asansörü, alaçatı engelli asansörü, 2 Duraklı hidrolik asansör fiyat, bina dışı asansör fiyatları, bina dışı asansörler

  Portatif balkon asansörü, küçük balkon asansörü

  Balkon asansörü ürünlerimiz hakkında bilgi almak için istediğiniz model hakkında donanım ve fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilir veya teklif formu sayesinde ücretsiz olarak teklif isteyebilirsiniz.

  • Ekonomik
  • Ortama hoş görünüm katar
  • Dış etkenlere dayanıklıdır
  • Uzun yıllar çalışma ömrüne sahiptir.

   

   

   

  Balkon yük asansörü

  Balkonlardan genellikle eski dönemlerden kalma alışkanlıktan dolayı ip yardımı ile sepet sarkıtmaya hala devam edenler vardır. Bu sepet ile bazen bir poşet bazen ise onlarca poşet taşımaktayız. Bu şekilde balkonunuzda bir balkon yük asansörü olması tabiki daha iyi olur. Balkon asansörleri hakkında bilgi ve balkon yük asansörü fiyatı almak için bizmle iletişime geçebilirsiniz. balkon yük asansör ürünlerimizi yük asansörü ve yük platformu sayfalarımızdan daha fazla örnek görebilirsiniz.

  Portatif Dışarıdan Asansör

  Dışarıdan asansör ürünlerinde başta gördüğünüz gibi dilerseniz balkon kenarıdnan dış mekan olarak asansör modellerimiz mevcuttur. Portatif dışarıdan asansörler yapıların duvarlarına sabitlenerek, binanın en alt katından en üst katına kadar çıkmaktadır. Dışarıdan dış yapı olarak hazırlanan ürünler taşıma ve kaldıracağı yük kapasiteleri sizlerin isteğine göre ayarlanmaktadır. Bu asansörlerin dış etkenlerden yağmur, kar gibi doğal etkenlerden tahriş ve tahribatları minumum seviyededir.

  Seyyar asansör fiyatları

  Seyyar asansörler ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için teklif formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Seyyar asansör fiyatları, ürün ölçüleri, özellikleri ve kaldırma kapasitesine göre değişebilmektedir.

   

   

  ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

  Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük Platformu – Hidrolik Engelli Asansörü – Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Araç Platformu – Hidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü  – Yük Platformu

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir