Portatif balkon asansörü

Portatif balkon asansörü

Portatif balkon asansörü kullanım alanları adından da anlaşılacağı gibi balkonların kenarlarına kurulumu yapan asansör modellerinden biridir. Balkon asansörleri portatif görünümleri sayesinde dışarıdan bakıldığında göze kötü gelmez hatta bina dizaynına göre asansör imalatlarımız sayesinde binanızın bir parçası olarak bile andırabilmekte’dir.

Portatif balkon asansörleri sayesinde balkonlarınız dan evinize giriş yapabilir veya evinizin, villanızın balkonundan evinize koli, eşya gibi malzemeleri de rahatlıkla taşıma yapabilirsiniz.

Balkon asansörleri genellikle yük veya eşya taşıma amaçları ile dizayn edilmektedir. Fakat engelli vatandaşlarımız için özel olarak kabin ve kabin içerisinden kontrole sahip kabinler ile engelli vatandaşlarımıza kullanıma sunulmaktadır. Engelli balkon asansörü olarak imalatımız sayesinde engelli bireyler kumanda butonlarına rahatlıkla ulaşabilir ve seyehat edebilir. Ayrıyetten de engelli vatandaşlarımızın kabin içerisine rahatlıkla girip çıkabilmeleri için kabin önlerine onlara daha kolaylık olması için kabin hizasına denk hafif eğimli rampalar eklenebilmektedir.

Balkon asansörü Güvenliği

Güçlü güvenlik sistemi sayesinde balkon asansörlerine sizlerden başkası müdahale edemez.

Portatif balkon asansörü fiyatları

Portatif balkon asansörü fiyatları balkon boyunuza göre ve/veya asansör ölçülerinize göre değişmektedir. Kesin ve net balkon asansörü fiyatını öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilir veya Teklif Formumuzu doldurabilirsiniz.


Hızlı Teklif Al

(*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük Platformu – Hidrolik Engelli Asansörü – Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Araç Platformu – Hidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü  – Yük Platformu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaşım