Hidrolik Platformlar

Bu sayfada hidrolik platformlar adı altında Platformlarla ilgili Hidrolik platform fiyatları, çeşitlerini, özelliklerini, kategorilerini bulabilirsiniz.

Elektrikli Hidrolik platformlar işlerinizi kolaylaştırır, zamandan tasarruf sağlar ve daha fazla ilerleme sağlar. Özel makine tasarımı sayesinde az zamanda güvenli şekilde  ve işlerinizi verimli gerçekleştirmenizi sağlar. Taşınabilir ve yerinde montaj projeleriniz ileişlerinizi seri şekilde bitirmenize yardımcı olur, yüklerinizi kolayca kaldırabilirsiniz.

Hidrolik Platformlar

 • Güçlü konstrüksiyon
 • Zemine veya çukura montaj için uygun
 • Emniyet çerçeveli
 • 24 V kumanda sistemi ile butonlu kumanda
 • İniş hızını ayarlamak için hız ayar valfi
 • Kaliteli hidrolik silindirler
 • Hortum patlamasında serbest düşmeye karşı hortum patlama valfi
 • Makaslar arasında emniyet mesafesi
 • Hareketli noktalarda yağlamasız burçlar
 • Yağlama gerektirmeyen rulmanlı makaralar
 • Kaliteli kompakt hidrolik güç ünitesi
 • Platformlarımız çalışma esnasında sessizdir.Hidrolik depoda yağın içine gömülü olan pompa ve motor grubunun sesi dışarıya gelmez.
 • Manyetik kilitli Tel KAPI Güvenlik için kullanılır. Platform kata gelmeden platform kapısı açılmaz.
 • Ağırlığa ve boyuta bağlı tek, çift veya dört piston seçeneği.
 • Platformlarımızı özenle kullanılmak istenen alana göre imalat yapıyoruz.
 • Platformları kullanım amacınıza göre dizayn ediyoruz ve bu şekilde imal ediyoruz.
 • Tüm imalatımız sonucunda teslim edilen ürünlerimiz tarafımızca 2 YIL Garantilidir.

Kapı tiplerimiz : ihtiyacınıza özel olarak istenilen açıklığı ve yüksekliği olan çarpma kapı, yarı otomatik kapı, çift kanatlı kapı, otomatik kapı veya çesan kapı olarak asansörlere eklenebilir. Bu sayede asansörleriniz ofis, ev gibi ortamlarda kötü görüntüden kurtulmuş olur.

  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  Hidrolik Platformlar

  Yük taşıma amaçlı olarak üretilen platformlardır. Asansörlere göre konfor ve hız daha azdır. Hidrolik platformlar tipik olarak malzemelerin, eşyaların veya paletlerin binaların katlarına taşınması için yani yük kaldırmak ve taşımak için kullanılır.
  Binalarda, depolarda, fabrikalarda, alış veriş merkezlerinde, depo ya da otoparklarda  gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu alanlarda kullanıma sunulan asansör tipidir. Tesis edildiği alanda en zor şartlara göre tasarlanan bu platformlar, 10.000 kg ’a kadar yük taşıyabilir.

  Hızlı sistem sayesinde yükten bağımsız olarak sıfır hatayla yapılır. Tahrik düzeni ise makinalı veya hidrolik olabilir.

  Yüksek taşıma kapasitesine sahip yük platformları çift hızlı olarak yapıldığı için yüke bağlı olarak katlarda seviye problemleri yaşamaz.

  Pistonlu platformlar genellikle 1 ila 9 metre arasında seyahat yüksekliğine sahip ve taşıma kapasitesi 10.000 kg ‘a kadar olan bir platform çeşitlerinden biridir.

  Hidrolik Platform Çeşitleri

  1. Pistonlu
  2. Tek Pistonlu
  3. Çift Pistonlu
  4. Dört Pistonlu
  5. Tek Kolonlu
  6. Çift Kolonlu
  7. Dört Kolonlu
  8. Makaslı
  9. Tek Makaslı
  10. Çift Makaslı
  11. Çok Makaslı
  12. Makina Dairesiz platform
  13. Elektrikli tip
  14. Hidrolik tip
  15. Sedye tipi
  16. Panoramik tip
  17. Monşarj tip

  Hidrolik Platform Fiyatları ilgili ve özellikleri hakkında bilgi almak için web sitemizde bulunan iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Fiyatları

  En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
  Hidrolik Yük Platformu fiyat 40.000 TL 160.000 TL
  Lift Kafesli Fiyat 45.000 TL 195.000 TL
  Kabinli Fiyat 53.000 TL 240.000 TL
  Fiyatları 62.000 TL 350.000 TL

  Hidrolik Platform

  Hidrolik platform sistemleri sayesinde özellikle yük taşınması gereken alanlarda işlerin kolaylaştırılması sayesinde birçok avantaj ortaya çıkmaktadır. İç – dış birçok mekanda yük taşınmasında, transfer edilmesi, depolanması ve istiflenmesi gibi işlemler için hidrolik platformlar tercih edilmektedir. Temelde basit bir asansör, yük kaldırma sistemi olarak çalışan bu unsur, ağır sanayi alanında kullanılabilir.

  Ağır yüklerin transfer süreçlerinde hidrolik platformların kullanımı oldukça avantajlıdır. Yük platformu kategorisinde yer alan bu unsurlar, farklı modeller ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yükleme Platformları sayesinde yüksek ağırlığa sahip unsurların daha az enerji ile kaldırılması ve yüklenmesi sağlanmaktadır.

  Hidrolik Platform Nedir?

  Yük platformu ya da hidrolik yük platformu gibi isimlerle anılan ürünler, kiloca ağır yüklerin kaldırılmasında kullanılan yardımcı bir unsurdur. Son derece dayanıklı ve zorlu şartlar altında dahi çalışabilme yeteneği sayesinde kullanım alanları da oldukça geniştir. Hidrolik platformlarda oluşan enerji farkı açısal hareketler ile elde edilmektedir. Birçok farklı endüstride kullanım alanlarına rastlamak mümkündür. Hidrolik platform küçük yapıda ağır yükleri kaldırma özelliği ile oldukça işlevseldir.

  Hidrolik Platform Ne İçin Kullanılır?

  Yük kaldırma platformu olarak birçok farklı sektörde, özellikle sanayi ve fabrikalarda hidrolik platformların kullanımına rastlanmaktadır. Ekonomik, pratik ve işlevsel olması sayesinde oldukça geniş bir alanda yük taşıma işlemlerinin hemen hemen tümü için kullanılabilmektedir.

  Hidrolik platformların kullanılması halinde elde edilecek başlıca avantajlar ise kısaca şunlardır:

  • Küçük ve estetik bir tasarıma sahiptir.
  • Uzaktan kontrol imkanına sahiptir.
  • Hareketlidir ve ağır yükleri kaldırmada destek sunar.
  • Uzun ömürlü ve ekonomiktir.

  Lift kafesli, kabinli ya da diğer modellerin her biri kendi içinde farklı avantajlar da sağlayacaktır. Bu avantajlara göre kullanım amacı ve kullanım alanı da değişebilir.

  Hidrolik Platform Fiyatları

  Elektrikli platform fiyatları ile hidrolik platform fiyatları birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. Hidrolik platform çeşitlerine göre muhtelif özellikler görülebileceği gibi fiyatlar da benzer şekilde değişmektedir.

  Lift kafesli hidrolik platform fiyatı 40.000 – 250.000 TL arasında değişirken, kabinli hidrolik platformların fiyatları ortalama 55.000 – 300.000 TL arasında değişmektedir. Hidrolik platform fiyatları tercih edilecek modele ve konfora göre değişebilir.

  Referanslarımız

  ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

  Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük Platformu – Hidrolik Engelli Asansörü – Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Araç PlatformuHidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü  – Yük Platformu

  Hidrolik Platformlar – Hidrolik platform fiyatları – Hidrolik platform fiyat