2 duraklı hidrolik asansör fiyatları

2 duraklı hidrolik asansör fiyatları

2 Duraklı hidrolik asansör fiyatları, hidrolik asansörlerin genellikle tercih edildiği giriş ve üst katları için kullanılan modellerdir. 2 Duraklı hidrolik asansörler genellikle ev içerisinde de kullanılabilir. Modern ve portatif görünümleri sayesinde iç mekanlarda evlerinizde apartman içerisinde hoş görünüme sahiptir.

  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  Referanslarımız

  2 Duraklı Hidrolik Asansör Fiyatları

  En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
  2 Duraklı hidrolik asansör fiyat 35.000 TL 130.000 TL
  2 Duraklı hidrolik asansör Kafesli Fiyat 38.000 TL 180.000 TL
  2 Duraklı hidrolik asansör Kabinli Fiyat 40.000 TL 200.000 TL
  2 Duraklı hidrolik asansör Çelik Kabinli Fiyat 45.000 TL 250.000 TL

  Hidrolik asansörler 2 duraklı olarak çalışan sistemler, giriş ve üst kat olarak 2 durağı bulunan her durağa geldiğin de istenilen özellikler kazandırılabilen açık kabinli veya kapalı kabinli olarak tasarlanabilir. Kapalı olarak tasarlanan ürünler istenilen özelliklere göre hoş görünümlü butonlar ve kabin içerisi ve dışı paslanmaz metallerden, çelik malzemelerden imal edilebilmektedir. Yaklaşık fiyatlar hakkında bazı bilgiler paylaştık bu fiyatlar yaklaşık fiyatlardır. Kesin fiyat için teklif isteyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz monşarj sistem olduğundan aşağı iniş hareketlerinde elektrik tüketimi çok azdır oyuzden diğer asansörlere nazaran ekonomiktir. 2 Duraklı Asansör fiyatları istenilen özelliklere göre makaslı hidrolik kabin ölçüleri ve kabinde kullanılacak paslanmaz, çelik gibi özelliklere göre değişmektedir. Duraklı asansörlerin özelliklerini ve kullanım için istenilen özellikler montaj yapıldığından sonra da hala eklenebilir ve çıkarılabilir. 2 yıl firma tarafından verilen garanti kapsamında garanti süresi ve garanti bittiği takdirde hala malzeme tedariğimiz bulunmaktadır.

  Ürün Çeşitlerimiz

  Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük Platformu – Hidrolik Engelli Asansörü – Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Araç Platformu – Hidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü  – Yük Platformu

  2 Duraklı Asansör fiyatları ve 3 Duraklı Hidrolik Asansör fiyatları hakkında.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir