Makaslı Platformlar

Makaslı platformlar çalışma alanlarına göre 2 metreden 10 metreye kadar on bin kilogram kapasitesinde bulunan ağırlıkları kaldırabilmektedir. Özellikle fabrika, depo, imalathane gibi alanlarda oldukça tercih edilir.

Bu sayfada Makaslı platformlar adı altında Makaslı platformlarla ilgili Makaslı platform fiyatları, çeşitlerini, özelliklerini, kategorilerini bulabilirsiniz.

Makaslı platformlar işlerinizi kolaylaştırır, zamandan tasarruf sağlar ve daha fazla ilerleme sağlar. Taşınabilir ve yerinde montaj projeleriniz ileişlerinizi seri şekilde bitirmenize yardımcı olur, yüklerinizi kolayca kaldırabilirsiniz.

Makaslı Platform Özellikleri

 • Güçlü konstrüksiyon
 • Zemine veya çukura montaj için uygun
 • Emniyet çerçeveli
 • 24 V kumanda sistemi ile butonlu kumanda
 • İniş hızını ayarlamak için hız ayar valfi
 • Kaliteli hidrolik silindirler
 • Hortum patlamasında serbest düşmeye karşı hortum patlama valfi
 • Makaslar arasında emniyet mesafesi
 • Hareketli noktalarda yağlamasız burçlar
 • Yağlama gerektirmeyen rulmanlı makaralar
 • Kaliteli kompakt hidrolik güç ünitesi
 • Platformlarımız çalışma esnasında sessizdir.Hidrolik depoda yağın içine gömülü olan pompa ve motor grubunun sesi dışarıya gelmez.
 • Manyetik kilitli Tel KAPI Güvenlik için kullanılır. Platform kata gelmeden platform kapısı açılmaz.
 • Ağırlığa ve boyuta bağlı tek, çift veya dört piston seçeneği.
 • Makaslı platformlarımızı özenle kullanılmak istenen alana göre imalat yapıyoruz.
 • Platformları kullanım amacınıza göre dizayn ediyoruz ve bu şekilde imal ediyoruz.
 • Tüm imalatımız sonucunda teslim edilen ürünlerimiz tarafımızca 2 YIL Garantilidir.

Kapı tiplerimiz : ihtiyacınıza özel olarak istenilen açıklığı ve yüksekliği olan çarpma kapı, yarı otomatik kapı, çift kanatlı kapı, otomatik kapı veya çesan kapı olarak asansörlere eklenebilir. Bu sayede asansörleriniz ofis, ev gibi ortamlarda kötü görüntüden kurtulmuş olur.

Makaslı Platformlar

Makaslı platformlar genellikle yük taşıma amaçlı olarak üretilen platformlardır. Asansörlere göre konfor ve hız daha azdır. Hidrolik Makaslı platformlar tipik olarak malzemelerin, eşyaların veya paletlerin binaların katlarına taşınması için yani yük kaldırmak ve taşımak için kullanılır.
Binalarda, depolarda, fabrikalarda, alış veriş merkezlerinde, depo ya da otoparklarda  gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu alanlarda kullanıma sunulan asansör tipidir. Tesis edildiği alanda en zor şartlara göre tasarlanan bu platformlar, 10.000 kg ’a kadar yük taşıyabilir.

Hızlı sistem sayesinde yükten bağımsız olarak sıfır hatayla yapılır. Tahrik düzeni ise makinalı veya hidrolik olabilir.

Yüksek taşıma kapasitesine sahip yük platformları çift hızlı olarak yapıldığı için yüke bağlı olarak katlarda seviye problemleri yaşamaz.

Makaslı platformlar genellikle 1 ila 9 metre arasında seyahat yüksekliğine sahip olabiliyor ve taşıma kapasitesi 10.000 kg ‘a kadar olan bir platform çeşitlerinden biridir.

Makaslı Platform Çeşitleri

 1. Makaslı Platform
 2. Tek Makaslı
 3. Çift Makaslı
 4. Çok Makaslı
 5. Makina Dairesiz platform
 6. Elektrikli tip
 7. Hidrolik tip
 8. Sedye tipi
 9. Panoramik tip
 10. Monşarj tip

Makaslı Platform Fiyatları ilgili ve özellikleri hakkında bilgi almak için web sitemizde bulunan iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Makaslı platform fiyatları

Makaslı platform fiyatları, makaslı platformlar kişiye özel olarak tasarlanıp kişinin yani müşterilerin taleplerine göre verdiği özellikler doğrultusunda makaslı platform üreticileri tarafından imal edilip müşteriye teslim edilen ürünlerdir. Bu yüzden daha önceden üretilmemiş yani hazırda olmayan bir ürüne fiyat biçerek bunun fiyatı kesinlikle budur demek yanlıştır. Bu yüzden bizlere soran müşterilerimize ilk olarak ihtiyacı olan ürünün bazı özelliklerini soruyoruz. Örneğin kaldırma kapasitesi ne kadar olacak, platform kaç kat yükselecek ve platformun ebatları nedir gibi platform özelliklerini müşterilerimiz kesin belirttikten sorna müşterilerimize kesin bir fiyat vermkteyiz.

Referanslarımız


  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

  Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük Platformu – Hidrolik Engelli Asansörü – Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Araç PlatformuHidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü  – Yük Platformu

  Makaslı Platformlar – Hidrolik Makaslı Platform – Makaslı platform fiyatları – Makaslı platform fiyat – Makaslı platform çeşitleri – Makaslı platform çeşidi – Makaslı platform özellikleri