Engelli Lifti

Engelli Lifti

hidrolik engelli lift, lift nedir, lifti ölçüleri, lift fiyatları, bina engelli lifti ve fiyatları.

Engelli lifti, yaşlı, tekerlekli sandalye kullanıcıları kısaca asansöre daha çok ihtiyaç duyan insanlar için hazırlanan ürünlerimize engelli lifti diyebiliriz. Engelli liftleri daha çok bina içi, iç yapı, dış yapı, bina dışı, apartman, bina gibi ben engelli insanlarında kullandığı tüm alanlarda görebiliriz. Engelli liftleri ürünleri ve benzer modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Engelli Lifti

Engelli Lifti yaşlı, engelli ve tekerlekli sandalye kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış bir diğer ismide engelli asansörü olarak kullanılan makine sistemidir. Sizin için en uygun dikey tip makine için teklif formunu doldurarak net fiyatını öğrenebilirsiniz. En az yer kaplayan hem şık hem estetik asansör sistemi olarak da bilinen hidrolik sistem özel asansör sistemidir. Kendi mülkterinizde istediğiniz alana kurulum yapılmaktadır. Ürünlerimiz paket sistem değil özel imalat olarak hazırlanır. Sizin yerinize ve alanınıza göre özel ölçüler ile çözümler üreterek sorunsuz çalışan kurulum yapılmaktadır. Engelli ve özürlü bireylerin ihtiyaçlarına göre tamamen dizayn edilmektedir. Sadece engelliler için değil, yaşlıların da kullanması için kolay kullanımlı sistemler tercih sebebidir.

Engelli lifti Nedir ?

Engelli lifti nedir, engelli insanların bina gibi alanlarda kartlar arası seyahatlerinde engellerini aşmasında hidrolik olarak üretilmiş güvenlik en önde olan asansör modelleridir. Hidrolik sistem ile çalışmalarının bir çok avantajı vardır. Ekonomiktir, tasarruf sağlar, uzun yıllar sorunsuz çalışırlar.

Engelli liftleri, hidrolik basınç sistemleri sayesinde hidrolik motorların pistonların içine basınç sağladığı hidrolik yağ sayesinde lifti yukarı hareket ettirmektedir. Hidrolik piston giriş ve çıkışlarında bulunan hortum patlama valfi sayesinde her hangi bir kaçak durumunda valfler yağ akışını durdurur ve düşme yaşanmaz. Bu yüzden diğer asansör modellerinden daha fazla güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Konfor ve kullanım rahatlığı en önde tutulan ürünlerimiz arasındadır. Konfor ve kullanım rahatlığı ile kullanımı kolay ve kullanım sırasında güvenlik en ön plandadır. Tekerlekli sandalye kullanıcılarına uygundur. Tekerlekli sandalyeler ile giriş ve çıkışı rahattır. Tekerlekli sandalye ile kartlar arası seyahat butonları seviyeleri daha düşük sevidedir.[/vc_column_text]

Engelli lifti ölçüleri

Engelli lifti ölçüleri, standart olarak bir asansör ölçüleri verilebilir. Engelli liftinin dar kenarı 1.20 metre ve alanı 1.80 m2’den, kapı geçiş genişliği ise 0.90 metreden az olmamalıdır. Bu ölçüler genel olarak verilen ve tek kişilik asansör modellerinde kullanılan ölçülerdir. Bu ölçülerden daha küçük ve daha büyük ölçülerde imalat yapılabilir.

Engelli lifti fiyatları

En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
Tek Kişilik Fiyat 25.000 TL 130.000 TL
Kafesli Fiyat 30.000 TL 180.000 TL
Tek Kişilik Kabinli Fiyat 35.000 TL 200.000 TL
Çelik Kabinli fiyatları 39.000 TL 250.000 TL

  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  İç mekan, dış mekan ortamlara göre özel dizayn edilmiş portatif ve lüks görünümlü modellerimiz bulunmaktadır. Dış cephe, iç cephe, apartman, villa asansörü, dublex engelli, balkon, balkon lifti gibi tüm alanlarda kullanılabilir.
  Özellikleri :

  • Güçlü konstrüksiyon
  • Zemine veya çukura montaj için uygun
  • Emniyet çerçeveli
  • 24 V kumanda sistemi ile butonlu kumanda
  • İniş hızını ayarlamak için hız ayar valfi
  • Kaliteli hidrolik silindirler
  • Hortum patlamasında serbest düşmeye karşı hortum patlama valfi
  • Makaslar arasında emniyet mesafesi
  • Hareketli noktalarda yağlamasız burçlar
  • Yağlama gerektirmeyen rulmanlı makaralar
  • Kaliteli kompakt hidrolik güç ünitesi
  • Platformlarımız çalışma esnasında sessizdir.Hidrolik depoda yağın içine gömülü olan pompa ve motor grubunun sesi dışarıya gelmez.
  • Manyetik kilitli Tel KAPI Güvenlik için kullanılır. Platform kata gelmeden platform kapısı açılmaz.
  • Ağırlığa ve boyuta bağlı tek, çift veya dört piston seçeneği.
  • Hidrolik platformlarımızı özenle kullanılmak istenen alana göre imalat yapıyoruz.
  • Platformları kullanım amacınıza göre dizayn ediyoruz ve bu şekilde imal ediyoruz.
  • Tüm imalatımız sonucunda teslim edilen ürünlerimiz tarafımızca 2 YIL Garantilidir.

  Hidrolik sistemlerin en çok kullanıldığı ağırlık kaldırma alanlarında kullanılmasında güvenlik üst düzeyde olmasından dolayı engelliler içinde kullanılabilmektedir. Hidrolik sistemler üzerinde hidrolik liftler ve hidrolik platformlar engelli kaldırma liftleri olarak da gerekli önlemler alındığında kullanılabilmektedir.

  Bina Engelli Lifti

  Yeni yapılar da ve daha önceden kullanılan yapılarda gerek bazen gerekse bina da oturan bir veya daha fazla engelli insanın yaşaması veya ihtiyaç duyulması halinde kullanılabilecek asansör tipi lift’dir. Engelli insanlarımızı her türlü yapıda engelsiz olarak yaşama hakkı vardır. Hidrolik engelli lift projelerimize göz atabilirsiniz.

  Hidrolik Engelli Lift ürünlerimizin her türlü yapıya uygun hale getirilebilmektedir.

  Hidrolik Engelli Lift özellikleri:

  • Yüksek güvenirliklidir.
  • Uzun ömürlü çalışma
  • Bakım masrafı düşük
  • Yolculuk konforu yüksek
  • Deprem bölgelerine uygun makine
  • Çevre etkenlerden Minimum etkilenme

  Bina Özel Üretim Engelli Lift ürünlerimiz sizlerin binasına uygun olarak imal edilip tüm ölçü ve özellikler ona göre eklenmektedir.

  ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

  Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük AsansörüHidrolik Yük PlatformuHidrolik Engelli AsansörüHidrolik Engelli PlatformuHidrolik Araç PlatformuHidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü  – Yük Platformu

  hidrolik yük platformu, bina dışı asansör, dış cephe yük asansörü
  portatif balkon asansörü, Hidrolik engelli asansörü, alaçatı engelli asansörü, 2 Duraklı hidrolik asansör fiyat, bina dışı asansör fiyatları, bina dışı asansörler, balkon asansörü fiyatları, dış cephe engelli asansörü, dış cephe asansör fiyatları

  Bina Dışı Asansör ürünlerimize göz atabilirsiniz.

  8 thoughts on “Engelli Lifti”

  1. Burak dedi ki:

   3.5 metre apartman yanında kullanım için bir adet fiyatı nedir standart engelli arabası içine girip çıkabilsin kabini bizim için yeterli olur.

   1. MG Hidrolik dedi ki:

    Merhaba burak bey tabiki iletişim bilgileriniz üzerinden bütün bilgileri iletiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

  2. Antalyada bir engelli dedi ki:

   Antalyada yaşıyorum kabin içerisine tek kişilik ufak bir koltuk koyup kullanmak istiyorum bu tarz bir ürün için fiyat nedir?

   1. MG Hidrolik dedi ki:

    tabiki kabin içerisinde oturmak için bir sandalye veya koltuk kullanabilirsiniz sizler için özel olarak bir proje geliştirip fiyat bilgisini ileteceğiz. İletişim bilgilerinizi mghidroliklift@gmail.com üzerinden bizimle paylaşmanızı rica ederim.

  3. Eylem dedi ki:

   MG 5003 ürünü için fiyatı nedir 1 katlı alanda çalışacak.

   1. MG Hidrolik dedi ki:

    Merhabalar,
    MG 5003 sayfasında bulunan teklif formunu doldurarak en kısa zamanda size özel fiyatımızı iletebiliriz.
    Özel üretim olduğundan ürünlemizden ölçüler değiştiğinde fiyatlarıda malzemeden dolayı değişmektedir.

  4. Davut dedi ki:

   1 katlı apartman için engelli lifti ihtiyacım var yer Hatay yardımcı olur musunuz?

   1. MG Hidrolik dedi ki:

    Merhaba Davut Bey;
    Tüm Türkiye’de hizmetimiz mevcuttur. Engelli lifti hakkında görüşme yapabilmemiz için 0545 955 44 74 telefon numarasından iletişime geçmenizi rica edeceğim.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir