İç Cephe Dış Cephe Yük Asansörü

İç Cephe Dış Cephe Yük Asansörü

İç Cephe yük asansörü, dış cephe yük asansörü, dışardan asansör, Dış dikey Cephe Platformu ve İç dikey Cephe Platformu İnsan ve yük taşıma amaçlı kullanılır. Yük Ve Personel Asansörü ürünleri olarak da bilinmektedir. Yük kaldırma kapasiteleri 250kg ile 10.000 kilogram 10 tona kadar yükleri rahatlıkla kaldırabilmektedir. Çift kolonlu ve Tek kolonlu olmak üzere kaldırma kapasitesine göre ürün tercih edebilirsiniz. İnşaat teknolojisinde işgücü maliyetlerini %40 tasarruf sağlamaktadır. Tüm modellerde güvenlik önlemleri alınmaktadır.

  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  Dış cephe yük asansörü

  Genellikle fabrika, depo, imalathane, market, zincir market, gümrük, lojistik, fırın, atölye gibi insan gücünün sıklıkla kullanıldığı alanlarda kullanılır. Dış cephe yük asansörleri yapıların veya binaların inşaat sırasında veya inşaat sonrasında yapının yan tarafına kurulur. Bu yük asansörü ile binanın tüm inşaat malzemesini bu şekilde kolaylık üst katların hepsine taşıyabilirsiniz. Asansörün çalışma esnasında insanlar olabileceğinden Aşırı Yük Ölçme Sistemi ile asansör kendi kendine güvenlik sağlar.

  Dış cephe, apartman ve konutların dış kısımlarında kullanılan yük asansörü sistemlerimiz. Bu kaldırma sistemleri hidrolik sistem ile çalışmaktadır. Hidrolik sistemler diğer asansör ürünlerine göre mukavemetleri daha fazladır. Dış cephelerde kullanılan asansörler dış ortama dayanıklıdır. Yağmur, kar, dolu gibi doğal afetlere karşı dayanıklı sistemlerdir. Bundan dolayı dış cephe asansörü olarak bilinir. Binanın dış cephesine kurulan ve ulaşım için kullanılan son derece pratik bir asansör sistemidir. Dış cephe asansörleri özellikle dikey hareket sayesinde hem çalışanlara hem de kullanıcılara yük kaldırmak ve indirme işlerinde büyük kolaylıklar sağlar. Bu ürünler binada yaşayanların katlara çok daha kolay ve pratik şekilde inip çıkmasını sağlarlar. Aynı zamanda binalar için kalıcı olarak da dış cephe asansörü ve iç cephe yük asansörü kullanımı mümkündür. Dış cephe asansör fiyatları tercih edilecek asansörün özelliklerine göre değişiklik gösterir.

  Dış Cephe Asansör Fiyatları

  Dış Cephe Asansör fiyatları, asansörün çalışacağı yükseklik ve ne kadar ağırlık için kullanacağı göre belirlenmektedir. 1 tonluk bir asansör ve 2 tonluk bir asansörün fiyatları aynı değildir. Ürünün kaldırma kapasitesine göre fiyatlar değişmektedir. Farklı tasarımlar ile beraber ekonomik modelleri de bulunmaktadır. Konfor ve kullanım alanına göre bu ürünlerin fiyatları değişmektedir. Üründe kullanılacak malzemelerin yanı sıra ürünün etrafında kapı tipi, kabin tipi gibi özellikler yeniden fiyat farkı olabilmektedir. Bu asansörler mevcut binalarda, asansör kuyusu olmayan ama asansöre ihtiyaç duyulan alanlarda yapılabilecek en uygun fiyatlı asansör modelidir.

  En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
  Dış cephe yük asansör fiyatları 40.000 TL 160.000 TL
  Kafesli Fiyat 60.000 TL 190.000 TL
  Kabinli Fiyat 75.000 TL 235.000 TL
  Çelik Kabinli Fiyatları 90.000 TL 295.000 TL

  Instagram

  Referanslarımız

  Dışardan Asansor

  Dışardan asansör sistemi evinize dışardan monte edilen şık ve hoş bir asansör çözümüdür. Asansörü olmayan yapılara veya asansör yeri olmayan yapılar için  alternatif olarak dışarıdan asansör çözümü bulabilirsiniz. Dışarıdan asansörler kuyu gerektirmez ve asansör dairesinede ihtiyaç duymaz. Asansör yeri olmayan binalar için en ideal bir asansör çözümüdür. İstenilen özelliklerde ve konforda üretim yapılmaktadır. Binalarınızda yaptıracağınız asansör sistemi için bizden hızlıca asansör fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir