Panoramik asansör ne demek ?

Panoramik asansör ne demek ?

Panoramik asansör ne demek, Panoramik ev asansörü ve Panoramik asansörler etrafları cam kaplı estetik harikası bir asansör diyebiliriz. Binaların ve yapıların mimarisine apayrı bir görünüş ve estetiklik katar. Panoramik cam asansörler taşıdığı yolcuya lüks ve konforlu ortam sağlayarak özel bir alanda olduğunu hissettirir. Her binaya ayrı bir özellik katan panoramik asansörler ortama kattıkları ferahlık ve konfordan dolayı her yapıda, binada ve özellikle rezidans gibi alanlarda çok tercih edilmektedir. Cam asansörler her alana uygun oalrak geliştirilebilir. Tercih edilen özelliklere göre imalatı ve projesi oluşturulabilir.

Panoramik asansör ne demek ?

Panoramik asansör ne demek sorusuna yukarıda da açıkladığımız gibi kısaca cam asansör olarak da adlandırabiliriz. Cam asansörler ve panoramik asansörler ikisi de kısaca aynı anlamlara gelmektedir. Kısaca asansör kabini cam olan asansörlere panoramik cam asansörler denir.

Panoramik asansörler

Panoramik asansörler, ev asansörleri olarak kullanılabilmektedir. Ev asansörü olarak da kullanılan Panoramik asansör modelleri de bulunmaktadır. Yapılacak alan için alınan ölçüler doğrultusunda panoramik asansör çizimi doğru bir şekilde yapıldığında her mekana ve yapıya uygun bir şekilde hidrolik panoramik asansör yapılabilmektedir. Panoramik asansör plan ve projelendirmeleri yetkili ekipler tarafından hazırda bulunan modelleri göz önünde bulundurarak veya yeni bir panoramik asansör çizimi yaparak hidrolik panoramik asansör dwg dosyası hazırlayarak özel olarak imalat yapılabilmektedir.

panoramik asansörler

Panoramik ev asansörü

Panoramik ev asansörü, camlı ev asansörü modelleri inceleyerek dilediğiniz ve beğendiğiniz ürünü mekanınıza göre özel ölçü ile imalatı yapılabilmektedir. Bu ürünler rezidanslarda, otellerde, ev içerisinde, plaza içerisinde, plaza girişlerinde olmak üzere estetik görünümleri sayesinde her alan da kullanabiliriz. Panoramik asansör ölçüleri genel olarak bir insanın rahatlıkla girebileceği ölçüler minumum olarak değer verebiliriz. Panoramik asansör ne demek sorusunu geçtiğimize göre ölçüsü nedir sorusunun cevabında da 1000mmX1000mmX700mm ölçüleri minumum camlı ev asansörü ölçüsü olarak verilebilir. Bu ölçülerden daha ufak ve daha büyük ölçüde asansör yapılabilmektedir.

Panoramik Asansör Fiyatları

Panoramik ev asansörü ürünleri dışı cam kaplama ve kabin kaplamaları laminat veya krom, nikel gibi değeri yüksek malzemeler kullanıldığından dolayı ortalama veya kesin bir fiyat vermek doğru değildir ve yanlış fiyat dır. Panoramik Asansör fiyatları, kesin olarak ölçü alındığında verilmesi en doğrusudur.

Panoramik asansörlerin kullanım alanları

  • Plazalar
  • Oteller
  • Rezidanslar
  • Rezidans daireleri
  • Villa
  • Müstakil evlerde
  • İş yerlerinde
  • Ofislerde

diye kısaca belirtebiliriz.

Panoramik asansör nedir ?

Panoramik asansör nedir sorusu soranlar genellikle böyle bir ürün düşünüyor veya bir yerden duydukları için merak ettiklerinden araştırma yaparlar. Kısaca Panoramik asansörler etrafı cam kaplı asansörlerdir. Çalışma sistemleri ve özellikleri ortalama aynıdır.

Ürün Çeşitlerimiz

Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük Platformu – Hidrolik Engelli Asansörü – Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Araç Platformu – Hidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü  – Yük Platformu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir