Engelli Asansörü Fiyatları

Engelli Asansörü Fiyatları

Engelli Asansörü Fiyatları, Engelli asansörleri sadece engelliler için değil, yaşlıların da bir yerlere inip çıkmasında kullandıkları alternatif bir üründür. Engelli asansörlerinin kullanım alanları, Apartman, işyeri, fabrika gibi engelli vatandaşların ihtiyacı olan alanlarda kullanılabilir. Hidrolik sistem olarak Engelli Asansörü imalatı tarafımızca 2 yıl garantili olarak yapılmaktadır.

Açık tip ve kapalı tip olmak üzere açık ve kapalı alanlarda kullanıma uygun modellerimiz ve çeşitlerimiz bulunmaktadır. Dikey tip olarak adlandırılan modellerimizin bazılarını aşağıdan incelebilirsiniz. Size uygun Engelli Asansörü Fiyat almak için hızlı teklif formumuzu doldurabilirsiniz. Teklif formunda yer alan bilgileri eksiksiz doldurarak net fiyatı hızlı bir şekilde alabilirsiniz.


  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  Engelli Asansörü Fiyat

  En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
  Engelli Asansörü fiyatları 35.000 TL 150.000 TL
  Kafesli Fiyat 48.000 TL 180.000 TL
  Kabinli Fiyat 55.000 TL 200.000 TL
  Çelik Kabinli Fiyatları 75.000 TL 280.000 TL

  Engelli Asansörü Fiyatları

  Hidrolik sistem açık ve kapalı tip çift fren sistemli olmak üzere engelli asansörü fiyatları, dikey tip konforlu engelli asansörleri. Hidrolik tek ve çift tesirli olarak çift fren güvenlik sistemli ultra güvenlikli kabinli ve kabinsiz engelli asansörlerimize özel çeşitli çözümlerimiz.

  Dikey Tip Engelli asansörü çeşitleri

  Dikey tip engelli asansörlerinin çeşitleri ve modelleri görünüş olarak birbirleri ile aynıdır fakat çalışma sistemlerinde farklılıklar vardır.

  • Makaslı
  • Tek Tesirli
  • Çift tesirli
  • Kolonlu

  Ayrıca dilerseniz engelli platformu ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

  Referanslarımız

  [/vc_column][/vc_row]

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir