Apartmana Engelli Asansörü

Apartmana Engelli Asansörü

Apartmana engelli asansörü, apartman içlerinden engellilerin kullandığı asansörlerdir. Diğer asansörler gibi isteğe bağlı olarak asansör kabini kullanılabilir. Apartman içi engelli asansörü, apartman dairelerinde veya dublex, iki katlı daireler içerisinde kullanıma uygundur. Diğer asansörlere göre daha konforludur. Normal asansör ürünleri gibi güvenli ve emniyetlidir. Asansör butonları diğerlerine göre daha alt seviyede ve alçak seviyeden kullanıma elverişli rahatdır.

Apartman Engelli Asansörü

Apartman içlerinde engelliler için kullanılır. İnsan binmesine uygundur. Engelliler için iki katlı veya dublex, villa tipi konutlar içerisinde kullanılabilir. Apartman içinde çalışma esnasında ses yapmaz ve sessiz asansör olarak da bilinir. Engellilerin Apartman Engelli Asansörü kullanmasında hiçbir sakınca yoktur. İstedeğe bağlı olarak çift fren sistemli olarak da üretimi yapılabilmektedir. Apartman Engelli Asansörü fiyatları diğer asansörlere göre daha ekonomiktir.

  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

   • Apartmana Engelli Asansörü

  Apartman içerisinde asansör olmadığı durumlarda engelliler için hazırlanmış ve projelendirilmiş asansör modelidir.

   • Apartmana Asansör

  Apartman içerisinde kullanılabilecek hidrolik sistem asansörler daha sonradan kurulabilir. Apartman içerisinde engelli asansörleri ruhsat almadan kurulup kullanılabilir.

   • Apartmana Engelli lifti

  Apartmana engelli lifti bir diğer adıyla engelli asansörü ürünleri apartman içerisinde engelli insanlar için kurulum yapılıp kullanılabilir. Bu tarz asansör modelleri için asansör ruhsatı almanıza gerek yoktur.

   • Apartmana içi asansör

  Apartman içerisinde asansörün olmadığında apartman sakinleri içerisinde eğer engelli vatandaşımız var ise sonradan kolayca bir engelli asansörü kurdurabilirsiniz. Bu engelli asansörü için ise sonradan bir ruhsat almanıza da gerek yoktur.

   • Apartmana 2 durak engelli asansörü

  Apartman içerisinde sadece engelli insanın kullanabilmesi için 2 duraklı bir asansör satın alabilirsiniz. 2 duraklı olması sizin için ve daha güvenli olacaktır. 2 duraklı asansör sadece 2 durak arasında çalışır. diğer duraklarda durması için teknik olarak bir değişiklik yapılmasında gerek yoktur.

  Platform tipi engelli asansörleri dikey tip çalışan asansör ürünleridir. Apartmana Engelli Asansörü üürnleri dikey çalışmaktadır. Apartmanınızın içerisinde veya dışarısına istediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz. Engelli veya yaşlı bireyler için kullanılmaktadır. Dilerseniz apartman kenarına balkon tarafına engelli bireyler için balkon asansörü olarak da kullanabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir