Duraklı Mutfak Asansörü

1 duraklı mutfak asansörleri

Tek duraklı bindirme ve indirme duraklı da denilebilen asansör modelleridir.

2 duraklı mutfak asansörleri

çift duraklı veya iki duraklı olarak bilinen her durakta hem yükleme hemde boşaltma yapılabilen asansör tiplerinden biridir.

3 duraklı mutfak asansörleri

çok duraklı olarak da bilinen 3 duraklı mutfak asansörü, üç duraklı mutfak asansörü ürünleri arasında olan platformumuz her durak arası 1 kattır ve her durakta istenirse hem yükleme hem de boşaltma gibi faaliyetler yapılabilmektedir. 3 duraklı mutfak asansörü durak sayısı üç adettir ve her durak arası mesafe isteğe bağlı olarak değişebilmektedir. Standart olarak her durak arası 1 buçuk metre esas alınmıştır. 3 duraklı mutfak asansörü fiyatları, durak arası mesafe ve kabin öçüleri değişebileceğinden kesin veya net bir fiyat veremiyoruz. Dilerseniz teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

4 duraklı mutfak asansörleri

çok duraklı olarakda bilinen dört duraklı mutfak asansörü ürünleri arasında olan platformumuz her durak arası 1 kattır ve her durakta istenirse hem yükleme hemde boşaltma gibi faaliyetler yapılabilmektedir.

5 duraklı mutfak asansörleri

çok duraklı olarakda bilinen beş duraklı mutfak asansörü ürünleri arasında olan platformumuz her durak arası 1 kattır ve her durakta istenirse hem yükleme hemde boşaltma gibi faaliyetler yapılabilmektedir.

6 duraklı mutfak asansörleri

Mutfak asansörleri hakkında genel bilgi ve fiyatlandırma için buraya tıklayabilirsiniz. Mutfak asansörleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir