Platform Fiyat Teklifi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Platform Fiyat Teklifi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Platform Fiyat Teklifi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ilk olarak bilmelisiniz ki platform fiyatı için gerekli bilgiye sahip olmadan belirlenemez. Platform şirketlerinin size uygun fiyatı ve doğru fiyatı verebilmesi için ayrıntılı bilgiye sahip olmaları gerekir. Bizden herhangi bir platform fiyat teklifi almak için menüde bulunan fiyat teklifi al butonuna tıklayabilir veya

buradaki butona tıklayabilirsiniz.

Teklif isteğinde bulunduğunuz platformun fiyatı: Kaldırma kapasitesine 250 kg, 350kg, 400 kg, 600 kg, 2000 kg vb kapasiteli platformlar için ve platform kabin ölçülerine ve yüksekliğe göre değişiklik gösterir.
Tam otomatik platform, merkezden açılan kapı isteğinize göre yük asansör fiyatları, hız kontrollü manuel veya otomatik, hız kontrollü 1.2 hız (zemin) otomatik veya 1.6 hız (zemin) otomatik, seçenekli tüm platform fiyatları gibi her türlü platform ihtiyacınız için;

2 thoughts on “Platform Fiyat Teklifi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler”

 1. Eric dedi ki:

  Buradan aldığınız hizmetleri emin olun başka firmalardan alamazsınız ve emin olun hiçbir zaman pişman olmayacaksınız. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.

  1. MGHIDROLIK dedi ki:

   Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz.
   Bu makalemizde platform alırken tercih edilmesi gerekenleri sıralamaya çalıştık eksiklerimiz varsa affola.
   Bizlerden fiyat teklifi alırken istenilen bilgiler platformun fiyatını etkilemektedir bunları anlatmaya çalıştık.
   Eriç bey makalemizi okuyup tarafımızdan teklifte bulunmuştur ve anlaşma sağlanmıştır. Şimdiden kendilerine hayırlı olmasını diliyoruz. Temin edeceği platformun kurulum aşamasından sonrada herzaman yanında olacağız. Bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
   MG Hidrolik 🙂
   MG HIDROLIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir