Platform arıza servisi

Platform arıza servisi
makaslı yük platformuMakaslı Platform, Makaslı yük platformu, Makaslı Platform, Makaslı platform fiyatları
Hidrolik Yük Lifti, Yük Lifti, Yük Lifti fiyatlarıMakaslı yük platformu, yük platformu nedir

Platform arıza servisi, platform teknik servis, Makaslı ve hidrolik Platform arızalarında bizimle iletişime geçilmesi durumunda makinede bulunan arızanın ne olduğu ve arızalı parçaların neler olabileceği belirtildiğinde arızaya hızlı bir şekilde müdahale edilebilmektedir. Arızanın nedenini veya sebebini bilimediğiniz takdirde bizlere adresinizi paylaştığınız takdirde platformun arıza sebebini anlamak için keşife gelinir ve arıza ve müdahale bilgileri sizlere aktarılır. Bilinmelidir ki birçok platformun iki yıl garantisi bulunmaktadır. Bununla beraber kullanılan yere ve platformun cinsine göre iki, üç ve altı aylık dilimlerde bakımlarının mutlaka yaptırılması gerekmektedir. Garantisi olmayan hidrolik ve makaslı platform çeşitlerinin bakımları ve arızaları tarafımızca makul ücretlerle yapılmaktadır. Bakımı yapılmayan platformların güvenilir olmadığı mutlaka bilinmelidir.
Daha önce kurulmuş ve çalışma sistemi ve platformun sağlıklı olmadığı durumlarda platformların revize yani yenilenme işlemleri de Firmamız tarafımızca yapılmaktadır. Kaliteli bir platform ürününün tüm bakımlarının zamanında yapılması durumunda en az 10 yıl boyunca sorunsuz çalışmaktadır.

Platform Teknik Servis

Hidrolik ve Makaslı Platformların Teknik Servis hizmetlerimizde platform teknik servis hizmetinde garanti kapsamında olan ürünlerin işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ürünün arıza sebebi hatalı kullanılmasından dolayı oluşan arızalarda ise garantisi olsa dahi ücret talep edilme durumu söz konusu olabilmektedir. Arıza tespiti sonrasında parça değişikliği gerektiğinde değişim halinde, parçaların garantisi olabilmektedir (Her değişen parçanın garantisi olmayabilir).

Hidrolik platform teknik servisMakaslı platform teknik servisPlatform arıza servisiPlatform Teknik Servis

 • Hidrolik platform teknik servis
 • Makaslı platform teknik servis
 • Platform arıza servisi
 • Platform Teknik Servis
Hidrolik platform teknik servis

Hidrolik platformların teknik servis ekibi platforma bakarak arıza tespiti yapar ve sizleri bilgilendirir. Bilgilendirme sonrasında arızaya onayınız doğrultusunda müdahale edilir. Müdahale sonrasında hidrolik platformunuzu çalışır bir şekilde teknik servis ekibi teslim eder. Arıza müdahale sonrasında gerekli periyodik bakımları yapılır.

Makaslı platform teknik servis 0545 955 4474

Makaslı platform teknik servis ekibi tarafından platforma mekanik, hidrolik ve elektrik alanlarına hızlı bir şekilde yerinde müdahale edilir. Bu sayede hidrolik platformunuz sorunsuz bir şekilde en kısa zamanda işleve geçebilir.

Platform arıza servisi

Platform arıza servis ekibi tarafından platforma mekanik, hidrolik ve elektrik alanlarına hızlı bir şekilde yerinde müdahale edilir. Bu sayede platformunuz sorunsuz bir şekilde en kısa zamanda işleve geçebilir.

Platform Teknik Servis

Platform Teknik Servis ekibi tarafından platforma mekanik, hidrolik ve elektrik alanlarına hızlı bir şekilde yerinde müdahale edilir. Bu sayede platformunuz sorunsuz bir şekilde en kısa zamanda işleve geçebilir.

2 thoughts on “Platform arıza servisi”

 1. Hakan Şımşık dedi ki:

  Yetkili ile görüştük telefonda gayet bilgili bir şekilde bizi yönlendirdi platform şuan manuel olarak çalıştırdık yarın gelip tekrardan otomatik bir şekilde faaliyete geçeceğini belirtti. Gayet ilgili ve tebrübeli

  1. admin dedi ki:

   Çalışma esnasında platformda elektriksel olarak ve hidrolik motorda arıza olabileceği kanaaitin getirdik. Buna göre platformu manuel olarak indirilmesini sağladık.
   Ertesi gün teknik arıza ekibi platforma müdahalede bulundu ve bazı teknik sorunlar dolayısıyla hidrolik motorda arıza olduğu belirlendi. Hidrolik motor değişimi yapılmış ve platform kullanıma açılmıştır. Periyodik bakımları tamamlana platformunuzu gönül rahatılığı ile kullanabilirsiniz.
   Sağlıcakla kalın iyi günlerde kullanın. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir