Otopark araç asansörü

Otopark araç asansörü

Otopark araç asansörü, otopark araç asansörleri binalarda, apartlamlarda, avm gibi alanlarda otoparkların “-” katlarda olduğunda dışarıdan araç girişini otomatik yapan sistemlerdir.

araç asansörü Modelleri

Otopark araç asansörü

Araç asansörü, otopark araç asansörleri binalarda, apartmanlarda, avm gibi alanlarda otoparkların “-” katlarda olduğunda dışarıdan araç girişini otomatik yapan sistemlerdir.

Hidrolik araç asansörü

Araç taşıma amaçlı olarak üretilen platformlardır. Asansörlere göre konfor ve hız daha azdır. Binalarda, depolarda, fabrikalarda, alış veriş merkezlerinde, depo ya da otoparklarda  gibi araçların yoğun olduğu alanlarda kullanıma sunulan asansör tipidir.
Hidrolik Araç Asansörü

Makaslı araç asansörü

Bu Kategorideki Makaslı Araç Asansörü / Makaslı Araç Asansörleri sadece Yük veya araç kaldırma amaçlı olarak kullanıma sunulmuştur.
Tek, çift veya çok makaslı kaldırma sistemi uygulanabilmektedir.
Özel kullanım alanları için maximum geniş platform alanı sağlanabilir.
Yük dağılımına göre  imal edilmiş konstrüksiyon.
Özel hidrolik devre sistemi.
Akıllı Kontrol Mekanizması : Butonlu kumanda ya da uzaktan kumanda sistemi.
Sessiz çalışan hidrolik sistemli tahrik ünitesi.
Makaslı Araç Asansörü

Hidrolik araç platformu

Hidrolik Araç Platformu ve platformları, çeşitleri, fiyatları, özellikleri, kullanım alanları, görünümleri, kapasiteleri bütün hepsini incele.
hidrolik araç platformu, araç platformları, araç platformu fiyatları

Makaslı araç platformu

Otopark araç asansörü

Otopark araç asansörü, modern binaların en önemli ihtiyaçlarından biridir. Özellikle yoğun nüfuslu şehirlerde, araç park etmek giderek zorlaşmakta ve bu sorunu çözmek için birçok bina yönetimi otopark asansörü sistemlerine başvurmaktadır.

Otopark asansörleri, araçların dikey olarak taşınması için özel olarak tasarlanmış sistemlerdir. Bu sistemler, otomobillerin park edilmesi için tasarlanmış platformlar arasında hareket ederek, araçları üst kata veya alt kata taşımaktadır. Bu sayede, binaların otopark kapasitesi artırılabilmekte ve araç park etme konusundaki sorunlar çözülebilmektedir.

Otopark asansörü, sadece otopark kapasitesini artırmakla kalmayıp aynı zamanda araç park etme işlemini daha hızlı ve güvenli hale getirmektedir. Geleneksel otoparklarda, araçlar yavaş yavaş park edilirken, otopark asansörleri araçların hızlı bir şekilde park edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca, otopark asansörleri araçların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayarak araç hasarlarının önüne geçmektedir.

Otopark asansörleri, ayrıca çevre dostu bir seçenek olarak da öne çıkmaktadır. Bu sistemler, araçların park edilmesi için daha az yer gerektiği için yeşil alanların korunmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca, otopark asansörleri sayesinde araçların daha az hareket etmesi, karbondioksit emisyonlarının azalmasına da katkıda bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir