Mutfak Asansörü

Mutfak Asansörü

Mutfak Asansörü ya da yardımcı garson asansör olarak da bilinen asansör çeşididir. Genellikle restorantlarda, otellerde, villalarda ve yemekhanelerde mutfak ve yemek ekipmanlarının taşınması ve tüm katlara dağıtılması için kullanılır. Mutfak Asansörü fiyatları, mutfak asansörü ölçüleri ve Servis Asansörü Kullanım Alanları ve özellikleri aşağıya göz atın.

Mutfak Asansörlerinin taşıma kapasiteleri 50 kg ile 900 kg (isteğe bağlı olarak daha fazla kapasitelerde üretim yapılabilmektedir.) arasında değişmektedir. Mutfak Asansörlerinin kabini ve kapıları hijyen açısından paslanmaz kaplı olarak tercih edilmektedir. Müşterilerin isteği doğrultusunda servis asansörünün kabin içerisine raf sistemi monte edilebilir bu sayede mutfak raflarınızı tüm katlara kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Mutfak servis Asansörü, çok katlı otellerde, büyük evlerde, nikah salonlarında, restoranlarda vb. tüm katlara pişmiş sıcak yiyecekleri kolaylıkla emniyetli bir şekilde taşıyabilirler. Mutfak Asansörleri buhar, sıcak yemek, su vb. gibi maddelerden etkilenmez.

Önemli! Servis Monsarj Asansörü, kurulum yapan firma veya yetkili bakım firmalarının periyodik ve genel asansör bakımları ile revize edilmelidir.

Mutfak Asansörleri fiyatları

Mutfak Asansörleri Fiyatları, genel olarak otel ve restoranların mutfaklarında mükemmel şekilde zamandan ve iş yükünden tasarruf etmeyi sağlar. Müşterilerimiz bizden uluslararası kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmış uygun fiyatlara servis asansörü temin edebilirler. Servis Asansörü, çok katlı otellerde, büyük evlerde, nikah salonlarında, restoranlarda vb. tüm katlara pişmiş sıcak yiyecekleri kolaylıkla emniyetli bir şekilde taşıyabilirler. Mutfak Asansörleri buhar, sıcak yemek, su vb. gibi maddelerden etkilenmez.

Tercih edilme Nedenleri ;
– Kompakt
– Çok kullanışlı ve az yer kaplar
– Minimum arıza maximum hizmet
– Ekonomiktir

Mutfak Asansörü fiyatları, istenilen ölçülere göre (xxx TL) değişmektedir. Bundan dolayı sizden herhangi bir ölçü almadan kesin fiyat veren firmalara itibar etmeyiniz.

Mutfak Servis asansörü ölçüleri

Kabin Genişlik 100 cm
Kabin Derinlik 100 cm
Kabin Yükseklik 120 cm
Kapı Genişlik 100 cm
Kapı Yükseklik 120 cm
Kapasite (kg) 50 kg – 600 kg
Hız Aralığı (m / s) 0.32 m / saniye
Malzeme Paslanmaz çelik
Kurulum Var
Garanti 2 Yıl
Kaldırma Teknolojisi kullanılan alan ve isteğe göre değişebilir
Çalışma Voltajı 220 / 380 / V / AC
Aşırı Yük Alarmı Mevcut

Servis asansörü fiyatları

Mutfak servis asansörü fiyatları ve Servis asansörü fiyatları 15 Bin Tl gibi fiyatlardan istenilen ölçü, ebat ve kullanım amaçlarına göre değişmektedir. Kesin bir Mutfak asansoru fiyatı almak için bizimle 0545 955 44 74 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Servis asansörü fiyatları ve ölçüleri tüm bilgiler ile uygun fiyatlı örnek ürünler burada

Servis Asansörü Kullanım Alanları

Servis Asansörü Kullanım Alanları, yardımcı garson olarak da bilinen bu asansör modelleri, genellikle restorantlarda, otellerde, villalarda ve yemekhanelerde mutfak ve yemek ekipmanlarının taşınması için kullanılır. Bu tip asansörler kullanım için çok faydalı ve kullanımı kolay modeller arasındadır. Fiyat olarak’ da kendileri gibi diğer platformlara göre ufak ve uygun fiyatlıdır.

Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük Platformu – Hidrolik Engelli Asansörü – Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Araç Platformu – Hidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü  – Yük Platformu

 

Mutfak Asansörü Ölçüleri

Mutfak Asansörleri ölçüleri, Servis asansörü projelerinde kullanılan ölçüler müşterinin ihtiyacı doğrultusuna göre değişmektedir. Müşterin ihtiyacı olan servis asansörünün ölçülere göre kabin imalatı ve asansör yapılabilmektedir. Genellikle 100 x 100 cm ölçüler müşteri ihtiyacını karşılamaktadır. Fakat daha küçük yada büyük ölçülerde de imalat yapılabilmektedir.

Mutfak Asansörü

Mutfak servis asansörü, mutfaklarda kullanılan paslanmaz malzemelerden üretilen mutfak da oluşabilecek hasarlara ve aşınmalara karşı korumalı asansörler. Mutfak Asansörü fiyatları monşarj sistem çalıştığından dolayı çalışma sırasında işletmeye büyük ölçüde tasarruf sağlar ve diğer asansörlere nazaran çok daha ekonomiktir.

Servis Asansörü

Servis asansörü ürünleri ölçüleri kullanılacak mekanda kullanım amacına göre değişmektedir. Kullanım amacına göre değişen servis asansörleri fiyatları da bu ölçüler ile birlikte büyük ölçüde değişebilmektedir. Servis asansörleri fiyatları diye bir tabir ile verilen fiyatlar ortalama veya yanlış fiyatlardır.

Servis Asansörü Nedir?

Servis asansörü, otel, rezidans gibi yemek servislerinin yoğun olduğu ortamlarda kullanılan yemek asansörleridir.

Servis asansörü monşarj sistem olarak çalışmaktadır. Monşarj sistem sayesinde iniş hareketlerinde elektrik tüketmezler bu şekilde tasarruf sağlar. Servis asansörü monşarj ürünleri ekonomiktir ve çalışma esnasında tasarruf sağlar. Bu asansörlerin ölçüleri ve 1 metre genişlik ve i metre derinlik, kabin yüksekliği ise aynı şekilde 1 metre olarak standart bir ölçü verilebilir. Bu ölçülerden daha küçük ve daha büyük ölçülerde üretim yapılmaktadır.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük Platformu – Hidrolik Engelli Asansörü – Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Araç Platformu – Hidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü  – Yük Platformu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir