Makaslı lift

Makaslı lift

Makaslı Lift ürünleri en uygun Fiyatları ve Modelleri, Çeşitleri. İmalattan direk Makaslı liftler. Makalsı liftler otomobil, araç gibi araçları ve yükleri kaldırmak için kullanılır. Makaslı asansör ürünleri, makaslı lift sistemleri ortalama

Makaslı kaldırma, ağırlıkları, malzemeleri taşımak için özel bir makinedir. Lift, platformun tabanına paralel olarak yükselir ve alçalır. Makinenin mekanizması geometrik olarak stabildir ve tasarımı, operatörün rakamı sabit tutmasını kolaylaştırır. Bu nedenle, bir makaslı kaldırma, malzemelerin kaldırılması, depolanması ve alınması dahil olmak üzere çeşitli görevler için kullanılabilir. Makaslı platform, herhangi bir inşaat işi için ideal bir seçimdir.

Bir makaslı kaldırıcının çalışma yüksekliği, yapılan işin türüne bağlıdır. Bu makineler otuz iki fit yüksekliğe kadar ulaşabilir ve bir binanın beşinci katına kadar çalışabilir. Kablolara erişmek için de kullanılabilirler. Şantiyenin büyüklüğüne bağlı olarak daha büyük makaslı platformlar daha uzun süre kullanılabilir. Makaslı kaldırıcının maliyeti büyük ölçüde makinenin amacına bağlıdır.

Makaslı lift

Makaslı liftler en iyi şekilde yüksekte ekipman gerektiren işler için kullanılır. Makaslı kaldırıcı, pencere yıkamak gibi işler için ve araç, ağırlık kaldırmak için ideal ürünlerdir. Büyük binalarda çalışmak için idealdir. Daha büyük, 38 fitlik makaslı kaldırma, kablolara erişmek için mükemmeldir. Daha büyük boyutu, daha büyük bir çalışma alanı sağlar ve daha uzun süreler için kullanılabilir.

Makaslı platform, daha yüksek alanlara ulaşabilmek için ekipman gerektiren projeler için mükemmel bir seçimdir. Bir makaslı kaldırıcının çalışma yüksekliği tipik olarak 20 ila elli fit arasındadır. Bir makaslı kaldırıcının ağırlık kapasitesi, ne taşıyabileceğini belirler. Örneğin, daha yüksek ağırlık kapasiteleri erişim yüksekliğini azaltma eğilimindedir. Bu nedenle, bir makaslı kaldırıcı satın alırken erişim ve ağırlık kapasitesi arasında karar vermeniz gerekebilir.

  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  Makaslı Yük Lift Fiyatları

  Makaslı liftler ve Hidrolik makaslı ürünlerin fiyat listesine buradan inceleyebilirsiniz.

  En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
  Makaslı Lift fiyatları 60.000 TL 160.000 TL
  Kafesli Fiyat 80.000 TL 250.000 TL
  Kabinli Fiyat 110.000 TL 350.000 TL
  Çelik Kabinli Fiyatları 150.000 TL 800.000 TL

  Instagram

   

  32 fit çalışma yüksekliğine sahip bir makaslı kaldırma, çalışanın bir merdiven yardımıyla erişilemeyen kablolara ve diğer ekipmanlara erişmesi gereken işler için idealdir. 32 fitlik makaslı kaldırma, ekipman gerektiren çoğu iş için ideal seçenektir. Bununla birlikte, üst düzey bir makaslı kaldırıcının 38 feet’e kadar çıkabileceğini ve uzun çalışma saatleri için uygun olduğunu bilmek önemlidir.

  Makaslı platform seçerken maksimum çalışma yüksekliğini, minimum ve maksimum platform yüksekliğini göz önünde bulundurmalısınız. Çalışma ortamı sıcaklığı ve hava durumu gibi faktörler de vardır. Açık havada inşaat işi yapıyorsanız, dizel makaslı platform en iyi seçenektir. Dizel versiyonu benzinden daha ucuzdur ve daha düşük devire sahiptir. Dizel model, daha ağır yükleri destekleyebildiği ve daha yüksek bir çalışma yüksekliğine ulaşabildiği için dış mekan uygulamaları için idealdir.

  Makaslı kaldırma, alanın önemli olduğu işler için harika bir seçenektir. Bu makineler, binaların içindeki kanallara ve tavanlara erişmek için kullanılabilir. Hafif oldukları için çevre düzenlemesi gibi dış mekan işleri için idealdirler. Alanın boyutuna bağlı olarak, makaslı kaldırma her iş için en iyi seçenek olmayabilir. Bununla birlikte, dış mekan çalışmaları için harika bir araçtır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir