Hidrolik asansör fiyatları

Hidrolik asansör fiyatları

Hidrolik asansör fiyatları, hidrolik sistem asansör olarak bilinen Hidrolik asansörler diğer asansörlere göre daha uygundur. Normal asansör gibi güvenlik üst düzeydedir. Diğer asansör ürünleri gibi konfor kalitesi arttırılabilir.

Hidrolik asansörler, hidrolik sistem, katlar arasında yükleri çıkarmak ve indirmek için kullanılmaktadır. Yüklenen malzemelerin kat yüzeyi ile aynı seviyeye gelmesi sağlanır. Bu yük platformu, düzenli bir üç fazlı enerji gerektiren bir elektrik panosu ile çalıştırılır. Bu tip asansörler diğer sistemlere göre daha ucuzdur, daha az yer gerektirir ve ağır yükleri asansör dairesi olmadan hareket ettirebilir. Ek olarak, çok çeşitli 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 gibi ve daha fazla ağırlıkları kaldırabilir.

Hidrolik sistem, yük taşımak için asansörlerde kalbidir. Yük taşıyan piston basınç uygulayan bir silindirden oluşur. Bu hareket, hidrolik üniteden çalışma sıvısının tekrar tekrar pompalanmasıyla sağlanır. Hidrolik silindirler, hassas doğruluğu sağlamak için tipik olarak çelikten veya diğer malzemelerden yapılır. Bu kaldırma platformları çeşitli endüstrilerde çok popülerdir ve teslim süreleri iki ila dört hafta arasında değişir.

Hidrolik asansör ve fiyatları

Hidrolik asansör fiyatları, yolcu asansöründe hidrolik sistemin çalıştırılması daha kolaydır. Silindirler, onu kaldırmak için yük taşıyan taban plakası üzerinde hareket eder. Kol sistemi, ilk konumda kompakt tasarım ve büyük bir kaldırma yüksekliği sağlar. Silindir çubuğu, asansörün maksimum yüksekliğe ulaşmasını sağlayan önemli bir mesafeyi hareket ettirebilir. Yolcu asansöründeki yenilikçi konseptler, vincin, hız sınırlayıcının ve hidrolik silindir çubuğunun asansör boşluğundaki yerleşimini belirlemiştir. Sistemin çalışması için artık bir makine dairesine ihtiyacınız yoktur.

Bir platformu kaldırmak için bir hidrolik pompa kullanır. Sıvıyı silindire sürmek için elektrikle çalışan bir pompa kullanır. Bu kriko sistemi platformları kaldırmak için kullanılır. Kullanımı ve bakımı kolaydır. Portatif bir hidrolik kriko, bakımı kolaylaştıracaktır. Değilse, bunun yerine elektrikli bir tane kullanmak iyi bir fikirdir.

Hidrolik asansör ürünlerini fiyatları

En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
Hidrolik Asansör fiyatları 40.000 TL 160.000 TL
Kafesli Fiyat 60.000 TL 190.000 TL
Kabinli Fiyat 75.000 TL 235.000 TL
Çelik Kabinli Fiyatları 90.000 TL 295.000 TL

Instagram

Referanslarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir