İşyeri yük asansörü

İşyeri yük asansörü

Depo, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmak üzere, istenilen ölçülerde ve kapasitede işyeri yük asansörü imal edilmektedir. Bu yük asansörleri en ağır koşullarda bile kolay kullanım sağlanmaktadır.

Yük asansörlerin kullanım alanlarının en sık olduğu alanlardan biride iş yerleridir. Bu işyerleri depo, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi alanlar olarak sıralanabilir. Yük Asansörlerinin kullanım alanları çok geniştir sadece ticaret ünvanına sahip olan yerlerde kullanılabilir gibi bir tabir etmek yanlış olabilir. Çünkü küçük müstakil apartman ve evlerde bile yük asansörü kullanılabilir. İş yeri yük asansörü çeşitlerini ve modellerini sıralayacak olursak aşağıdaki gibi genelleme olarak ürünlerimiz ile listeledik.

 

İşyeri yük asansörü modelleri

 

 

Yük Asansörü Kullanım alanları ?

Yük asansörü kullanım alanları en sık olduğu alanlardan biride iş yerleridir. Bu işyerleri depo, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi alanlar olarak sıralanabilir. Yük Asansörlerinin kullanım alanları çok geniştir sadece ticaret ünvanına sahip olan yerlerde kullanılabilir gibi bir tabir etmek yanlış olabilir. Çünkü küçük müstakil apartman ve evlerde bile yük asansörü kullanılabilir.

İşyeri Yük Asansörü Çeşitleri

Hidrolik Sistem
Makaslı Sistem
Tek Makaslı Sistem
Çok Makaslı Sistem
Tek Kolonlu (Tek Tesirli)
Çift Kolonlu (Çift Tesirli)

İşyeri yük asansörü modelleri

Hidrolik Yük Asansörü | MG 2000
Hidrolik Yük Asansörü | MG 2001
Hidrolik Yük Asansörü | MG 2003
Hidrolik Yük Asansörü | MG 2005
Hidrolik Yük Asansörü | MG 2006
Hidrolik Yük Asansörü | MG 2007
Hidrolik Yük Asansörü | MG 2008
Hidrolik Yük Asansörü | MG 2009
Hidrolik Yük Asansörü | MG 2010

Yük asansörü fiyatları, bu tip ürünlerin fiyatları ortalama 25 bin TL’den başlamaktadır. Yük asansörü fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Depo yük asansörü

Depolama alanlarında ihtiyaç duyulan depo asansörü olarak geçen asansör modelidir. Depo yük asansörü ürünleri depolama faaliyeti sürdüren işyeri, lojistik gibi alanlarda malzemelerin kolilenmiş veya paletlenmiş halde katlar arasında çıkarılıp indirilmesinde genellikle kullanılmaktadır.

depo yük asansörüDepolama alanlarının çok katlı olduğu alanlarda katlar arasında taşımada yaşanan sorunları çözmek için kullanılan asansör tipidir. Normal yük asansörleri ile aynı özelliklere sahiptir. Tonlarca ağırlıkları kolayca kaldırabilmektedirler. İstenilen ölçü ve boyutlarda imalatı yapılabilmektedir. Ortalama tek seferde kapasitesine göre 10 tona kadar ağırlığı kolayca kaldırabilmektedir. 2 paletli, 3 paletli, 4 paletli gibi aynı anda 4 paleti kaldırabilen asansörlerdir. İstenilen özelliklere göre manuel bas gönder veya manuel çalışma sistemlerine sahiptir. Çalışma esnasında kazalara karşı önlem almak amaçlı uyarı buzzer eklenebilmektedir. Fabrika, depo, lojistik alanlarında sıklıkla kullanılan asansör modelidir.

2 thoughts on “İşyeri yük asansörü”

 1. Orhan KOÇ dedi ki:

  MG 2013 hidrolik yük asansörü ürününüz hakkında ölçü ve fiyat bilgisi iletebilirmisiniz ?
  İşyerimizde kullanılmaya uygunmudur bu model bir yük asansörü
  işyeri asansörü olarak kullanacağız yük asansörünü

  1. MG Hidrolik dedi ki:

   Merhabalar Orhan Bey ;
   Mevcut iletişim bilgileriniz üzerinden sizlerle iletişime geçiyoruz.
   Mail adresiniz üzerinden bizimle MG 2013 model platformu için ölçü ve kaldırma kapasitesi belirtirseniz sizlere özel fiyat teklifi hazırlayabiliriz.
   İyi çalışmalar dileriz.
   MG Hidrolik işyeri yük asansörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir