Tek Çift pistonlu Yük platformu

Tek Çift pistonlu Yük platformu

Tek Çift pistonlu Yük platformu, Yük platformları tek pistonlu (tek tesirli), çift pistonlu (çift tesirli), üç ve dört pistonlu olarak imal edilebilmetedir. Sayfamızın başında örnek olarak daha iyi anlayabilmeniz için detaylı bir resim paylaştık.

Tek Pistonlu Yük Platformu

Tek Pistonlu Yük Platformu, adından da anlaşılacağı gibi tek bir kaldırma sistemi olan yani yük platformlarını yanlarında bulunan piston sayesinde yukarıya hareket ettirilir. Tek tesirli yük platformu tek taraflı kaldırma sistemli yük platformları platformun bir tarafında bulunan piston sayesinde yük platformu tonlarca yükü kaldırabilir.

Çift Pistonlu Yük Platformu

Çift pistonlu yük platformu ürünleri diğer yük platformu ürünleri ile aynı özelliklere sahiptirler. Çift pistonlu yük platformları tek pistonlulara nazaran piston sayısından dolayı daha fazla yük kaldırma kapasitesine mevcut olabilir.

Aynı ağırlıktaki yükleri yani 2 ton ağırlığında olan bir malzemeyi hem tek tesirli hemde çift tesirli yük platformu kaldırabilir ve kaldıramayada bilir. Bu seçenek platforma sunulan kaldırma kapasitesine bağlı olarak kadırır veya kaldırmaz denir. Çünkü 2 tonluk kapasitede pistonlara sahip olabilir platform fakat pistonlara yağ basıncını sağlayan motorun bu kadar kapasitesi olmayabilir.

Yük Platformu Ürünlerimiz

Aşağıdaki yük platformu ürünlerimiz örnek olarak paylaşıyoruz istediğiniz platformun tek veya çift olmak üzere birden fazla şekilde pistonlu imalatımız mevcuttur. Kaldırma kapasitesini belirtirseniz eğer sizlere daha ayrıntılı bilgi paylaşabiliriz.

Gerekli süre: 1 dakika.

Yük platformu

 1. Tek pistonlu Yük platformu

  Adından da anlaşılacağı gibi tek bir kaldırma sistemi olan yani yük platformlarını yanlarında bulunan piston sayesinde yukarıya hareket ettirilir. Tek tesirli yük platformu tek taraflı kaldırma sistemli yük platformları platformun bir tarafında bulunan piston sayesinde yük platformu tonlarca yükü kaldırabilir.

 2. Çift pistonlu Yük platformu

  Çift tesirli yük platformu ürünleri diğer yük platformu ürünleri ile aynı özelliklere sahiptirler. Çift pistonlu yük platformları tek pistonlulara nazaran piston sayısından dolayı daha fazla yük kaldırma kapasitesine mevcut olabilir.

 

  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  [/ vc_column]
  [/ vc_column] [/ vc_row ]

  ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

  Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük Platformu – Hidrolik Engelli Asansörü – Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Araç PlatformuHidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü  – Yük Platformu

  [/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir