Küçük yük asansörü

Küçük yük asansörü

Hidrolik yük asansörlerin küçüğü minisi küçük tip yük asansörleri olan platformlarada küçük yük asansörü, ufak yük asansörü veya mini yük asansörü denilebilir.

Küçük yük asansörleri adından anlaşılacağı gibi bazı özellikleri diğer yük asansörleri ürünlerine göre boyutları ve özellikleri ufaktır. Bu ürünlerimiz gerek boy olarak gerekse kadırma kapasitesi olarak hidrolik yük asansörlerine göre daha ufaktır. Tabiki bu özellikler müşteri isteğine görede belirlenebilir. Örneğin 3 metre yükselebilen ama 100 kg lık mini yük asansörü veya 1 metre yükselebilen 3 tonluk küçük yük asansörü gibi özellikleri farklı şekillerde imal edilebilir. Aşağıda bazı yük asansörü modellerimizi paylaşacağız. Aklınıza takılan sorularınızı yorum bölümünden bize iletebilir veya 0545 955 44 74 telefon numaramızdan dilerseniz, mghidroliklift@gmail.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Küçük yük asansörü ürünleri yukarıda kısaca anlattığımız gibi boy ve genişlik olarak gözle görülecek şekilde ufak olan asansör tipleridir. Bu tip küçük yük asansörleri diğer asansörlere ve platformlara nazaran fiyatlarıda makuldür.
küçük tip yük asansörleri boyları ufak olduğundan piston uzunluğunu ve yağ basıcı hidrolik motor özelliklerini etkiler. Bu yüzden bu küçük yük platformlarında kullanılan malzemelerin fiyatları daha uygundur. Ufak tip platformların maliyetleri düşük olduğundan fiyatlarıda normal platformlara nazaran daha uygundur.

Küçük yük asansörü

Konutlarda, iş yerlerinde, depolarda, okullarda ve ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda sessiz ve sorunsuz çalışabilen, yüklerin güvenle taşınabileceği bir sistemlerdir. MG Hidrolik, yük asansörlerimiz müşterilerimizin isteği doğrultusunda kabinli ve kabinsiz sistem olarak istenilen boyut ve ebatlarda kaldırma kapasitesine sahip üretim yapılmaktadır.

MG Hidrolik asansör ve platform ürünlerinin fiyatları, kaldırma kapasitesine ve kaldırma mesafesine göre değişiklik gösterebilir.

Makaslı yük platformları, hidrolik asansör ve araç platformları, Türkiye’de üretiyoruz ve tüm İllere hizmet veriyoruz. Deneyimli ekibimizin imal ettiği yük liftleriyle 500 Kg ile 10.000 Kg ve üzeri her türlü yükünüzü istediğiniz yüksekliğe güvenle kaldrmanızı sağlıyoruz.

En kaliteli ürünü en uygun fiyata almak ve daha detaylı bilgi için lütfen satış ile ilgili irtibata geçiniz.

Küçük yük asansörü Fiyatları

  En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Küçük yük asansörü Fiyatları

20.000 TL 110.000 TL
Kafesli Fiyat 25.000 TL 120.000 TL
Kabinli Fiyat 29.000 TL 150.000 TL
Çelik Kabinli Fiyatları 45.000 TL 250.000 TL

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük Platformu – Hidrolik Engelli Asansörü – Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Araç Platformu – Hidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü  – Yük Platformu

 

 

2 thoughts on “Küçük yük asansörü”

 1. Engin A****** dedi ki:

  Merhaba 150kg lık bir yük asansörüne ihtiyacım var. 150 kg bir asansör için fiyat alabilirmiyim

  1. MG Hidrolik dedi ki:

   Merhabalar,
   ürünümüze ilgi duymanıza sevindik ihtiyacınız olan ürün hakkında daha detaylı bilgi verirmisiniz. Ürünün kaç metre yükseklik çıkacağı ve ürün tabla ölçüleri nedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir