Müstakil ev asansörleri

Müstakil ev asansörleri

Müstakil ev asansörleri genel özellikleri

Portatif yapısı ile müstakil ev asansörleri dar alanlara uygulanabilir olmaları en büyük tercih sebebidir. Dikey çalışma prensibi ile hem sessiz hem de güvenli kullanım sağlamaktadır. Müstakil ev asansörü ürün resimlerini bu sayfadan takip ederek ürünleri inceleyebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev içi asansör modeli müstakil ev asansörleri ürünlerimiz tamamen yerli ve kendi ürünlerimizdir.

Müstakil ev asansörleri

Kaliteli ve ultra konforlu ürünlerimiz müşterilerimize özel olarak çalışmalar yapmaktayız. Kullanım alanları genellikle ev içi mekanlar (iç mekan) olacağı için asansörlerimiz güvenlik ve emniyet konusunda içinizin rahat edeceği şekilde dizayn edilmiştir. Evcil hayvanlı veya küçük çocuklu ailelerin ihtiyacını karşılamak için emniyet önlemlerini en üst düzeye tutuyoruz. Herhangi bir sıkışma gibi olumsuz durumların yaşanmaması için asansörlerimiz tam otomatik sistemler şekilde dizayn edilmektedir.

Müstakil Ev asansörü Home Lift modellerinden biridir. Villa asansörü veya müstakil daire asansörü arayanlar için en iyi çözüm olacaktır.

Ürünlerimiz iki veya daha fazla durak sayısı ile çalışabilir, katlar arası hareketlerinde platformun zemininde olacak boşluğa kimsenin girmemesi için katlar arasına monte edilen tırtıklı kaplama sistemi ile asansör yukarı çıkarken o kaplama sistemi ile beraber çıkar, asansör yukarı çıktığında altı yine bir sistem ile kapatılır. Bu işlemlerin tamamı otomatik olarak kurduğumuz sistemle gerçekleşir.

 

 

Müstakil Ev asansörü Sık Sorulan Sorular

Şaft veya makine dairesi oluşturmaya gerek var mı?

Müstakil ev asansörlerinde kuyu yada makine dairesi oluşturmanıza gerek yok. Resimlerde göründüğü gibi fazla yer kaplamaz.

Çukur açılmasına gerek var mı?
Ev asansörü ürünlerimiz için kuyu boşluğu gibi çukur açılmasına gerek yok. Sağlam zemin üzerine kurulumu yapılır.

Montaj işleri nasıl işler?

Villa Asansörü ürünlerimizin imalatları atölyemizde yapılıp parçalar halinde kurulum yapılacak yere getiriyoruz. Deneyimli ve işinde uzman ekiplerimiz tarafından kısa süre içerinde kurulumunu tamamlayıp, çalışır halde müşterimize teslim ediyoruz.

Villa Asansörü, Müstakil ev asansörü fiyatı ne kadar?

Villa Asansörü, Müstakil ev asansörü modeli ürünlerimiz fiyatları talep ettiğiniz opsiyon seçenekleri, aksesuarlar, kaplama türü, uygulama şehri ve seyir mesafesine göre değişmektedir. Genel olarak standart özellikte olanların fiyatları 30.000 TL gibi rakamlar ile başlamaktadır.

Elektrik ihtiyacı nedir?
Standart ev elektriği 220 Volt ve 380 Volt ile çalışabilmektedir. Hangi şartlar mevcut ise ona göre imalat yapılabilir.

Müstakil ev asansörü ölçüleri nedir ?
Müstakil ev asansörü için genel bir ölçü vermek doğru olmayabilir. Çünkü bu ürünler sizlerin kurmak istediğiniz alana göre imal edilir ve bu yüzden fiyatları farklı olur. Sizin sadece bir kişillik asansör yaptırmak istediğinizde ve genişliği sadece 1 metre olan yerlere bile bu ürünlerimizi makul fiyatlara kurulumunu yaptırabilirsiniz.

Yazlık için asansör, villa tipi müstakil alanlarda Sahil ve Denize yakın yazlık, teras kat, dublex ve triplex gibi tüm yazlık alanlarda kullanılabilir. Dış ortama dayanıklılığından dolayı Yazlık asansörleri tatile geldiğinizde hala çalışmaya devam edecektir.

 

Hidrolik Ev Asansörü

Müstakil yapılarda sessiz çalışan hidrolik ev asansörü olarak kullanılmaktadır. Normal asansörler gibi konforludur. Özel olarak kabin imal edilebilir. Yapı içerisine kurulumu yapılabilir. Yapı bina ve ev içerisinde kullanıma uygundur. Sessiz motor seçeneği ile gereksiz ses olmaz, hidrolik ev asansörü sessizce çalışabilir. Çift fren güvenlik sistemi ile güvenlik seviyesi  katına çıkmaktadır. Burada bulunan ürünlerimiz benzer ve referans ürünlerimizdir. Size uygun olan ürünün resmi veya proje çizimi ile kolayca fiyat alabilirsiniz.

Ev içi asansör

Villa tipi yapılar için özel olarak hazıelanmış ev içi asansör ürünlerimizde asansör kuyusu gerekmemektedir. Dublex tipi konutlarda özellikle tercih edilen ev içi asansörler özel olarak kabin yerleştirilebilir. Normal asansör ürünleri gibi konforludur. Sessiz çalışma sistemi ve çift fren sistemli olması sebebi ile güvenlik seviyesi üst düzeydedir. Hidrolik sistem kullanıldığından çalışma esnasında %50 ye varan enerji tasarrufu sağlar. Tercih ettiğiniz tüm özellikler asansör içerisine eklenebilir. Yavaş durma, kata geldiğinde yavaşlama, çalışma esnasında uyarı, kata geldiğinde kapıların manuel veya otomatik açılması gibi tüm özellikler eklenebilir. Ev içerisnde dekoratif yapılara uygun tasarım  sayesinde ortama zarif bir götüntü katar. Her çeşit özelleştirilmiş ev içi asansör çözümümüzle, evinize ve kendinize güvenle satın alabilirsiniz.

Müstakil Ev Asansörleri Fiyatları

Müstakil Ev Asansörleri ürünlerinin bize katkıları kadar fiyatları da önemlidir. Hidrolik sistem ile çalışan bu asansör tipide diğer apartmanlar da bulunan asansörlere göre daha uygun fiyatlıdır. Müstakil Ev Asansörü ürünleri tarafımızca uygun fiyatlı olarak imalatı yapılmaktadır. İstediğiniz ölçülere ve kapasiteye göre yapıldığından ihtiyacınız olan ürünün fiyatını ödemiş olursunuz. İhtiyacınızdan fazla boyutlarda ürünlere yer bulmakla veya alan yaratmakla uğraşmayıp uygun olan alana göre ürün satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir