Kuyusuz asansör fiyatları

Kuyusuz Asansör fiyatları

Hidrolik Kuyusuz Asansör fiyatları ve daha fazla bilgi için teklif formunu doldurun veya telefon numaralarımız ile bizimle iletişime geçin.

Ev tipi asansör tercihlerinde kuyusuz asansör kurulumu özel konutlarda yapılabilmektedir. Özellikle villa, dublex ya da diğer benzer tip konular için yaşlı ya da engellilerin üst katlara erişimini kolaylaştırmak adına uygun ortam hazırlanarak asansör kurulumu gerçekleştirilebilmektedir.

Gelişen asansör ve yapı teknolojileri sayesinde kuyusuz asansör modelleri ile kişilerin evlerinde kendileri için özel asansör yaptırmaları mümkündür. Genelde hidrolik asansörler arasında yer alan bu tür modellerin özel konutlarda uygulama alanları oldukça geniştir. Kuyusuz asansör modellerinin yapılması için yeterli alanın olması ve belirli standartların karşılanması da gerekir.

Kuyusuz Asansör Nedir?

Kuyu dipsiz asansör tercihlerinde kişilerin özel konutlarında tüm engelleri kaldırmak için kurulum gerçekleştirmeleri mümkündür. İnşaat işine gerek kalmadan her ortamda uygun tasarımlar kullanılarak bu asansörlerin kullanılması mümkündür. Hemen hemen tüm yaşam alanları için bu tür kuyusuz asansör kullanımlarının gerçekleştirilmesi mümkündür. Kuyusuz asansör kapsamında ‘homelift’ kapsamında yer alan alternatif modeller de bulunmaktadır.

Kuyusuz Asansör Olur Mu?

Dıştan asansör modelleri ile makine dairesinin uygun olmadığı alanlarda en uygun çözüm kuyusuz hidrolik asansörler olacaktır. Özellikle orta düzey yolcu akışları için de ideal bir çözüm sunan bu modeller, yüksek konfor ve hareket halindeyken de en az ses ile çalışmaktadır. Standart asansör modellerinin uygulanamadığı alanlarda kuyusuz asansör modellerinin tercih edilmesi mümkündür.

Türkiye ve dünyada yaygın olarak kullanılan bu tür asansör modelleri sayesinde birçok kişi için binalarda kolaylık sağlanmaktadır. Standart asansör yapılmasına uygun alana sahip olmayan yerler için iyi bir alternatif oluşturması sayesinde öne çıkmaktadır.

Kuyusuz Asansör Fiyatları

Ev içi asansör modelleri birçok farklı değişkene göre farklı fiyatlara sahiptir. Tercih edilecek asansör türüne göre oluşacak bu fiyatalar her bütçeye uyarlanabilir. Ev tipi asansör tercih edecekler için fiyatlar farklılık göstermektedir. Kuyusuz asansörlerin uygulanacağı alana göre ve tercih edilecek modellere göre, ek özellikleri dikkate alınarak bir fiyat belirlenebilir. Birçok yönden özel tasarım asansör modelleri arasında yer alması nedeniyle kuyusuz asansör fiyatlarının firmalara göre değişmesi mümkündür. Her bütçe için uygun model seçenekleri de bulunmaktadır.

  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  KAPALI TİP DİKEY ENGELLİ PLATFORM ASANSÖR Sistemleri ;

  MG ENGELLİ ASANSÖRÜ 

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir