Hafif yük asansörü

Hafif yük asansörü

Hafif yük asansörü ürünleri 200 ile 2.000 kilogram arasında olan platformların toplam ağırlığı olan yük asansörü ürünleridir. Bu ürünler basit olarak küçük yük asansörü olarak ta tabir edilebilir. Yük asansörü modelleri fiyatları kendileri gibi hafif olabilmektedir. istediğiniz özelliklere göre değişebilmektedir.

Hafif yük asansörü modellerimiz

Hafif Yük Asansörü çeşitleri ;

100 Kg Yük Asansörü

100 kg kaldırma kapasitesine sahip yük asansörleri modelleri.

200 kg Yük Asansörü

200 kg kaldırma kapasitesine sahip yük asansörleri modelleri.

300 kg Yük Asansörü

300 kg kaldırma kapasitesine sahip yük asansörleri modelleri.

400 kg Yük Asansörü

400 kg kaldırma kapasitesine sahip yük asansörleri modelleri.

500 kg Yük Asansörü

500 kg kaldırma kapasitesine sahip yük asansörleri modelleri.

600 kg Yük Asansörü

600 kg kaldırma kapasitesine sahip yük asansörleri modelleri.

700 kg Yük Asansörü

700 kg kaldırma kapasitesine sahip yük asansörleri modelleri.

Yük Asansörü Ürünleri ortalama olarak 20.000 Bin liradan başlamaktadır. Bu tip platformların fiyatları istenilen kaldırma kapasitesi gibi özelliklere göre farklılıklar göstermektedir. Size uygun platform fiyatını öğrenmek için teklif formunu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hafif yükleri kaldırma kapasiteli asansör modelleri kendi kapasitelerine bağlı olarak kendi ağırlıklarının toplamından 4 katı kadar ağırlık kaldırabilirler. Burada önemli olan platformun imalatı sırasında kullanılan malzemelerin sağlamlığı ve platformda kullanılan piston kapasitesi ve yağ basıcı hidrolik motor kapasitesidir. İmalat sırasında kullanılan malzemelere göre 1 ton ağırlığa sahip bir platform rahatlıla 10 ton gibi devasa yükleri rahatlıkla kaldırabilmektedir. Belirttiğimiz gibi önemli olan sadece kullanılan malzemelerin kapasitesi ve sizin ihtiyacınız olan kaldırma kapasitesidir.

Hafif yük asansörü çeşitleri, kendileri arasında kabinli, kabinsiz, tek kolonlu, çift kolonlu veya makas sayıları ile kendi içerisinde çeşitlilik gösterir. Kullanılacak yerin ölçülerine göre tüm bu özellikler kullanılabilir. Örneğin platform kurulacak yer eni ve genişliği 1 er metre ve sizin içinde 1er metre olan bir platforma ihtiyacınız var bu gibi durumlarda halatlı sistem veya makaslı sistem ile ek yere gerek kalmadan gereksiz yer kullanımının önüne geçilir ve sizlere ek maliyetler oluşturulmaz.

Basit yük asansörü

Basit olarak adlandırılan bu yük asansörleri modelleri ufak kapasiteli ürünlerdir. Bu ürünlerin daha büyük şekilde araç, kamyonet gibi ağır vasıtalarında kaldırıldığı tipleri vardır. Basit yük asansörü modelleri be fiyatlarını size uygun olan platform için ölçü belirtiniz. Bu şekilde basit yük asansörü fiyatını kesin olarak öğrenebilirsiniz. Basit yük asansörü modellerimizi imceleyebilir size uygun olan asansör modelimiz için uygun fiyatlı fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  Yük asansör Fiyatları – yük asansörüHidrolik yük liftiYük lifti

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir