Araç asansörü, araç asansörleri ve modelleri fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

  Hızlı Teklif Al

  (*)Yıldızlı Alanları Gereklidir

  Araç Asansörü, günümüz teknolojilerinin gelişmesi doğrultusunda ürünlerinde çeşitleri farklılaşarak çoğalmıştır. Bu farklılık bizlerin ihtiyacı olan ürüne daha kolay ulaşmamızı sağlamaktadır. Araç asansörleri kendi içerisinde iki gruba ayrılmaktadır.

  1.  Hidrolik Araç Asansörü
  2. Hidrolik Makaslı Araç asansörü

  Bu iki gruba ayrılan asansörlerin çalışma sistemleri arasında sadece hidrolik kolonlu sistemler kolon tarafında bulunan pistonların çalışması ile kaldırma kuvveti uygulayarak asansörü hareket ettirmektedir. Hidrolik Makaslı Araç asansör ürünleri ise asansörün tabanında makaslara bağlı pistonların itme kuvveti ile araç asansörü hareket etmektedir. İki sistemde tamamen güvenilirdir.

  ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

  Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük PlatformuHidrolik Engelli AsansörüHidrolik Engelli Platformu –  Yük Platformu

  Referanslarımız

  Araç Asansörü

  Araç Asansörleri hidrolik sistem ile çalışmaktadır. Araç Asansörleri sadece araç kaldırmak içindir, personel veya yük kaldırmak için kullanılmamalıdır. Araç asansörleri aracın içerisinde yolcu varken de kullanılabilir. Araç asansörleri bina iskanı alırken kurulumu yapılabilmektedir. Araç asansörleri yeni binalarda ve yapıların projelerinde eklenebilir. Otomatik sistem sayesinde araç içerisinden çıkmadan çalıştırabilirsiniz. Sessiz motor seçeneği ile çalışma esnasında asansör sesi duymazsınız. Bas çağır ve bas gönder çalışma sistemi ile asansöre yaklaştığınızda kolayca çağırıp çalıştırabilirsiniz. Otomobil asansörlerinin fiyatları diğer insan asansörlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Yoğunlaşan yapılardan dolayı otomobillerimize park yeri bulmakta zorlanabiliriz. Bu durumlarda yapıların zemin veya bodrum kartlarını araç park alanı olarak kullanarak araçlarımıza daha güvenli bir alan yapmış oluruz.

  Araba Asansörleri fiyatları

  Bir araba asansörü satın alırken, satın almadan önce garajınızın girişinin boyutunu ve araçların maksimum yük kapasitesini göz önünde bulundurmak gerekir. Asansörü aynı anda birkaç araca hizmet vermek için kullanmayı planlıyorsanız, ihtiyacınızdan daha fazla yük kapasiteli ürün satın almanız gerekir. Asansörün araç yüksekliğinden daha fazla olmalıdır. Araç otoparkına bir minübüs girecek kadar kabin yüksekliği olmalıdır.

  Bir araç asansörünün fiyatı bütçeniz dahilinde olmalıdır. Fiyatlar üreticiler arasında büyük farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle fiyatları karşılaştırmak önemlidir. Bazı asansörler diğerlerinden daha ucuzdur, ancak muhakkak özellik bakımından farklılıklar olacaktır. Fiyat ve değer arasındaki doğru dengeyi araitırmalısınız. Düşük bir fiyat cazip gelse de, maliyetine değecek bir ürün almanız en iyisidir. Garajınızın görünümünü iyileştirmeye çalışırken size daha fazla rahatlık ve araçlarınız için gönül rahatlığı sağlayacaktır.

  Araç / Otomobil Asansörü Fiyat

  En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
  Araç / Otomobil Asansörü fiyatları 80.000 TL 170.000 TL
  Kafesli Fiyat 110.000 TL 220.000 TL
  Kabinli Fiyat 130.000 TL 260.000 TL
  Çelik Kabinli Fiyatları 160.000 TL 290.000 TL

  Araç asansör fiyatları

  Zemin katın altında bulunan garaj için bir araba veya otomobil asansörü gereklidir. Farklı tipte araba asansörleri mevcuttur, bu nedenle ihtiyaçlarınıza en uygun olan ürünü bulmalısınız. Ancak yüksekliği ve genişliği ayarlanabilen bir model seçmekte fayda var. Aracınızı sık sık hareket ettirmeniz gerekiyorsa, standart iki kolonlu otomatik kaldırma sistemli bir ürün tercih etmelisiniz. Daha yoğun ve yüksek ağırlıklı araçlar için kullanacaksanız dört kolonlu bir araç platformu tercih etmelisiniz.

  Genel Kullanım Alanları

  • Otomotiv firmalarında
  • Otoparklarda
  • Araç servislerinde
  • Depolarda
  • İş yerleri
  • Evler
  • Tramvay, metro gibi ulaşım araçlarının otoparklarında
  • Restaurantlar
  • Okullar
  • Spor salonları
  • Oteller
  • Konutlar ve yapılarda
  • Rezidanslarda
  • Tren istasyonlarının otoparklarında

  Bu ürünlerimiz Makine dairesiz asansör olarak da kullanılmaktadır.

  Binalarda otopark için alanın yetersiz olduğu durumlarda genel olarak bu gibi alanlarda kullanılmaktadır. Yerden tasarruf amacı ile de kullanılabileceğini belirtebiliriz.