Fabrika Asansörü

Fabrika Asansörü

Fabrika asansörü, Üretim, imalat, palet ile taşıma ve istifleme yapılan alanlarda kullanılır. Fabrika asansörleri 15 tona kadar ağırlık kaldırabilir. Gerektiğinde 15 tondan daha fazla ağırlık kaldırma kapasitelerinde de üretim yapılabilmektedir. Fabrika asansörleri bir nevi yük asansörü veya yük platformu da denilebilir. Fabrikalarda kullanılan malzemelerin katlar arası taşınmasında kullanılan asansörler ile yük platformları aynı asansör modelleridir. Genel olarak amaçları fabrikalarda bulunan paletlenmiş ve paketlenmiş ürünlerin sevkiyat veya depolama işlemlerinde kullanılmaktadır. Her alanda olduğu gibi fabrika asansörlerinede insan binmesi yasaktır. Genel amaçları daima yük kaldırmak ve yük asansörü olarak kullanmaktır.

Fabrikalarda kullanılan asansörler konfor daha az olduğundan diğer asansörlere nazaran daha ekonomik fiyatlıdır. Bu yüzden fabrika asansörü fiyatları diğer paltformlarda kullanılan asansörlere göre daha uygun fiyatlıdır. Aşağıda fabrikalar için kullanıma uygun asansör modellerimizi listeleyeceğiz bunları inceleyerek bizimle istediğiniz model için fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz sizlere projelerineze göre de imalatımız bulunmaktadır.

Fabrikalarda kullanılan asansörlerin modellerini yukarıda görebilirsiniz. Bu asansörlerde yük kaldırma kapasitesine bağlı olarak tek pistonlu, çift pistonlu ve dört pistonlu olarak farklı farklı tek tesirli, çift tesirli olarak kaldırma sistemi uygulanır.

Ayrıca fırın asansörü modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir