Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Platform

Engelli platformu, hidrolik engelli platformu, engelli, yaşlı, tekerlekli sandalye kullanıcıları kısaca yürüme yetkisini kaybetmiş tüm bireyler için dizayn edilmiş ve sadece amacı için kullanılan asansörlerdir. Bu tip platformlar engelli asansörü ve engelli platform olarak tabir edilebilir. Bu tip engelli platformları, diğer platformlara nazaran daha geniştir ve giriş kapıları standart kapı, otomatik kapı, kumandalı kapı gibi özellikler eklenebilir. Tekerlekli sandalye kullanıcıları için dizayn edilmiş bu platformların asansör butonları diğer asansörlere yine nazaran daha altta olarak ulaşıması çok kolaydır.

Hidrolik Engelli Platformları
MG Hidrolik Engelli Asansörü, hidrolik engelli platformları, imalatları Vizyon ve Misyon değerlerimizden ödün vermeden her zaman kaliteli ürün ve hizmet vererek mutlu müşteri anlayışı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Değerli müşterilerimiz tüm ürünlerimizi istediğiniz yerde fabrika, müstakil ev, villa, apartman daireleri ve iç mekan, dış mekan faketmeksizin sorunsuz ve güvenli kullanabilirsiniz. Bünyemizde platform arıza , kurulum , montaj hizmetlerimiz garantili olarak yapılmaktadır.

Engelli platformu Çeşitleri

 1. Hidrolik Raylı
 2. Hidrolik Makaslı 
 3. Halatlı 
 4. Hidrolik Lift
 5. Elektrikli engelli platformu
 6. Hidrolik engelli platformları
 1. Makina Dairesiz Engelli Platformu
 2. Dikey Engelli Platformu
 3. Makina Dairesiz Engelli Platformu
 4. İç mekan Engelli Platformu
 5. Dış mekan Engelli Platformu
 6. Balkon Asansör Tipi
 1. Kuyusuz Engelli Platformu
 2. Makaslı Engelli Platformu
 3. Tek Makaslı Engelli Platformu
 4. Çift Makaslı Engelli Platformu
 5. Çok Makaslı Engelli Platformu
 6. Pistonlu Engelli Platformu
 1. Tek pistonlu Engelli Platformu
 2. Çift pistonlu Engelli Platformu
 3. Dört pistonlu Engelli Platformu
 4. Patenli Engelli Platformu
 5. Portatif Engelli Platformları

Anahtar Kelimeler

Ev Asansörü – ev asansörü, modelleri – müstakil ev asansörü – villa asansörleri – dublex daire asansörü – ev tipi asansör – engelli asansörü – kapalı tip engelli platform – açık tip engelli platform  – ev asansörü – homelift